BUBU NATTY CONSTRUCT S.R.L.
CUI 39369675 · J2018001183086
BUBU NATTY CONSTRUCT S.R.L. are CUI 39369675, nr. de înregistrare J2018001183086, înmatriculată pe 18.05.2018. Sediul social e în Municipiul Codlea, jud. Braşov. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4100. În 2025: cifră de afaceri 239.975 lei, profit net 1.063 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 240 mii lei · mediana 221 mii lei | 109% din mediană |
| Profit net | 1 mii lei · mediana 19 mii lei | 6% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 2 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 0.4% · mediana 9.3% | 4% din mediană |
| Cifră pe salariat | 120 mii lei · mediana 141 mii lei | 85% din mediană |
Comparat cu 112.118 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 239.975 | 143.500 | 114.100 | 115.866 | 105.244 | 93.419 | 68.448 | 18.397 |
| Venituri totale | 239.975 | 143.500 | 114.100 | 115.866 | 105.246 | 93.438 | 68.448 | 18.397 |
| Cheltuieli totale | 236.560 | 120.428 | 112.908 | 78.645 | 73.280 | 64.208 | 45.606 | 26.184 |
| Profit / pierdere brută | 3.415 | 23.072 | 1.192 | 37.221 | 31.966 | 29.230 | 22.842 | -7.787 |
| Profit / pierdere netă | 1.063 | 21.852 | 74 | 36.085 | 30.935 | 28.361 | 22.158 | -7.971 |
| Active imobilizate | 58.021 | 23.333 | 34.394 | 2.476 | — | — | — | — |
| Active circulante | 26.377 | 47.551 | 33.397 | 38.646 | 35.395 | 31.449 | 18.893 | 205 |
| Creanțe | 4.150 | 4.150 | 4.150 | 4.150 | 4.150 | 5.040 | 7.460 | — |
| Casa și conturi la bănci | 22.227 | 43.401 | 29.247 | 34.496 | 31.245 | 26.409 | 11.433 | 205 |
| Cheltuieli în avans | 821 | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 83.916 | 48.718 | 67.477 | 4.797 | 4.220 | 2.848 | 4.506 | 7.976 |
| Capitaluri proprii | 1.303 | 22.166 | 314 | 36.325 | 31.175 | 28.601 | 14.387 | -7.771 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 18.05.2018 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Codlea |
| CAEN principal | 4100 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | BUBU NATTY CONSTRUCT S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2018001183086 |
| EUID | ROONRC.J2018001183086 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-05-18 |
| Sediu social | Str. Panseluţei, Mun. Codlea, BRAŞOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRAŞOV, MUN. CODLEA, STR. PANSELUŢEI, BL.8, SC.A, AP.2 |
| Telefon | 0723965684 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| A & I ELECTRIC SERVICE SRL inactiv | aceeași clădire |
| ALYCRI NAILS S.R.L. | aceeași clădire |
| ARVEN SRL | aceeași clădire |
| AUTO SIMIREA COMPANY SRL | aceeași clădire |
| BILUXBI SRL inactiv | aceeași clădire |
| BRAND MARKETING CONSULTING SRL inactiv | aceeași clădire |
| BYBYMAT 21 SRL | aceeași clădire |
| DANIEL BOBOC VET S.R.L. | aceeași clădire |
| DENGEOCAS SRL | aceeași clădire |
| DENIER TEXTIL S.R.L. | aceeași clădire |
| EGGYTEK S.R.L. | aceeași clădire |
| FLORAUR COMIMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4120 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (23)
Sunt 23 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (30)
Alte firme din Braşov
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25