EXPERT ENERGY-SAVE S.R.L.
CUI 39379350 · J23/2309/2018
EXPERT ENERGY-SAVE S.R.L. are CUI 39379350, nr. de înregistrare J23/2309/2018, înmatriculată pe 21.05.2018. Sediul social e în Sat Glina, Comuna Glina, jud. Ilfov. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 3011. În 2025: cifră de afaceri 323.895 lei, profit net 19.349 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 324 mii lei · mediana 254 mii lei | 127% din mediană |
| Profit net | 19 mii lei · mediana 7 mii lei | 258% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 6% · mediana 3% | 200% din mediană |
| Cifră pe salariat | 324 mii lei · mediana 162 mii lei | 200% din mediană |
Comparat cu 94.197 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 323.895 | 330.741 | 357.012 | 446.140 | 452.162 | 540.187 | 184.673 | 26.362 |
| Venituri totale | 323.905 | 330.741 | 357.012 | 446.144 | 452.172 | 540.187 | 184.673 | 26.362 |
| Cheltuieli totale | 297.846 | 259.152 | 474.570 | 333.638 | 429.923 | 425.660 | 96.478 | 10.683 |
| Profit / pierdere brută | 26.059 | 71.589 | -117.558 | 112.506 | 22.249 | 114.527 | 88.195 | 15.679 |
| Profit / pierdere netă | 19.349 | 62.618 | -120.452 | 108.268 | 18.400 | 109.360 | 85.259 | 14.890 |
| Active imobilizate | 42.763 | 54.184 | 14.645 | 24.596 | 34.546 | 33.813 | — | — |
| Active circulante | 298.868 | 260.951 | 236.174 | 394.944 | 230.095 | 212.855 | 104.796 | 15.765 |
| Stocuri | 19.111 | 28.463 | 25.466 | 20.894 | 71.968 | — | — | — |
| Creanțe | 201.437 | 148.068 | 166.201 | 333.533 | 119.486 | 49.286 | 15.954 | 1.926 |
| Casa și conturi la bănci | 78.320 | 84.420 | 44.507 | 40.517 | 38.641 | 163.569 | 88.842 | 13.839 |
| Datorii | 71.634 | 64.487 | 62.789 | 109.053 | 62.422 | 36.959 | 4.447 | 675 |
| Capitaluri proprii | 269.997 | 250.648 | 188.030 | 310.487 | 202.219 | 209.709 | 100.349 | 15.090 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 21.05.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov |
| CAEN principal | 3011 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | EXPERT ENERGY-SAVE S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J23/2309/2018 |
| EUID | ROONRC.J23/2309/2018 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-05-21 |
| Sediu social | Str. INTR PARCULUI, 2A, Sat Glina Com. Glina, ILFOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. ILFOV, SAT GLINA COM. GLINA, STR. INTR PARCULUI, NR.2A |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 3011 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Ilfov
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25