CONCRETE CONS S.R.L.
CUI 39390685 · J31/352/2018
CONCRETE CONS S.R.L. are CUI 39390685, nr. de înregistrare J31/352/2018, înmatriculată pe 23.05.2018. Sediul social e în Municipiul Zalău, jud. Sălaj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4120. În 2025: cifră de afaceri 270.000 lei, profit net 222.071 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 270 mii lei · mediana 221 mii lei | 122% din mediană |
| Profit net | 222 mii lei · mediana 19 mii lei | de 12× mediana |
| Marjă netă | 82.2% · mediana 9.3% | 884% din mediană |
Comparat cu 112.126 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 270.000 | 1.513 | 95.000 | 233.000 | 257.000 | 247.917 | 292.674 | 82.633 |
| Venituri totale | 270.000 | 1.513 | 95.000 | 242.670 | 257.000 | 247.917 | 292.676 | 82.633 |
| Cheltuieli totale | 6.508 | 20.683 | 60.953 | 28.593 | 33.071 | 33.637 | 39.938 | 1.057 |
| Profit / pierdere brută | 263.492 | -19.170 | 34.047 | 214.077 | 223.929 | 214.280 | 252.738 | 81.576 |
| Profit / pierdere netă | 222.071 | -19.170 | 33.097 | 208.344 | 217.144 | 207.403 | 243.957 | 79.097 |
| Active imobilizate | 10.343 | 4.430 | 6.262 | 953 | 1.473 | 4.992 | 9.111 | — |
| Active circulante | 221.194 | 29.683 | 48.992 | 216.297 | 640.649 | 422.395 | 268.979 | 81.403 |
| Stocuri | 2.027 | 2.027 | 2.027 | 2.027 | 2.027 | 2.027 | 708 | — |
| Creanțe | 171.199 | — | — | 179.937 | 19.000 | 19.000 | 21.507 | 24.952 |
| Casa și conturi la bănci | 47.968 | 27.656 | 46.965 | 34.333 | 619.622 | 401.368 | 246.764 | 56.451 |
| Cheltuieli în avans | 411 | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 9.636 | 5.189 | 7.159 | 8.706 | 785 | 3.195 | 33.933 | 2.106 |
| Capitaluri proprii | 222.312 | 28.924 | 48.095 | 208.544 | 641.337 | 424.192 | 244.157 | 79.297 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 23.05.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sălaj |
| CAEN principal | 4120 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CONCRETE CONS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J31/352/2018 |
| EUID | ROONRC.J31/352/2018 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-05-23 |
| Sediu social | Aleea Movileştilor, 4E, Mun. Zalău, SĂLAJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. SĂLAJ, MUN. ZALĂU, ALEEA MOVILEŞTILOR, NR.4E, BL.E, ET.2, AP.20 |
| Telefon | 0744850752 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BIO EURO MESEŞ S.R.L. | aceeași clădire |
| BMS WOOD STUDIO S.R.L. | aceeași clădire |
| BULL FITNESS S.R.L. | aceeași clădire |
| EDUVISION DATA S.R.L. | aceeași clădire |
| ELLY'S CONTAB SRL | aceeași clădire |
| ESENŢIAL-FITNESS SRL-D inactiv | aceeași clădire |
| EUROSAN DECOR SRL | aceeași clădire |
| GRB BUILDPRO S.R.L. | aceeași clădire |
| INFOCONTUR SRL | aceeași clădire |
| IUVERA SOFT S.R.L. | aceeași clădire |
| LEARN & LEAD S.R.L. | aceeași clădire |
| MARTINEZ COM SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4120 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (6)
| 35072573 | LIVMOB EXECUŢIE S.R.L. |
| 36567899 | BĂLAN I.IULIANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ |
| 36958323 | PERLA DAMŞA WINE S.R.L. |
| 44646950 | BULL FITNESS S.R.L. |
| 44703231 | LAKATOS EDINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ |
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Sălaj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25