AMECS MDM S.R.L.
CUI 39394377 · J12/2185/2018
AMECS MDM S.R.L. are CUI 39394377, nr. de înregistrare J12/2185/2018, înmatriculată pe 23.05.2018. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9511. În 2025: cifră de afaceri 198.370 lei, profit net 74.408 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 198 mii lei · mediana 66 mii lei | 299% din mediană |
| Profit net | 74 mii lei · mediana 2 mii lei | de 44× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 37.5% · mediana 3.7% | de 10× mediana |
| Cifră pe salariat | 198 mii lei · mediana 83 mii lei | 238% din mediană |
Comparat cu 29.294 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 198.370 | 115.070 | 102.224 | 104.663 | 179.044 | 84.024 | 104.459 | 2.857 |
| Venituri totale | 198.371 | 115.070 | 102.224 | 104.667 | 179.044 | 84.024 | 104.459 | 2.857 |
| Cheltuieli totale | 122.020 | 176.014 | 125.954 | 97.695 | 147.192 | 81.093 | 99.523 | 8.605 |
| Profit / pierdere brută | 76.351 | -60.944 | -23.730 | 6.972 | 31.852 | 2.931 | 4.936 | -5.748 |
| Profit / pierdere netă | 74.408 | -62.094 | -24.620 | 6.081 | 30.098 | 2.001 | 3.891 | -5.777 |
| Active circulante | 76.666 | 41.142 | 78.085 | 84.073 | 61.453 | 48.116 | 44.035 | 3.346 |
| Stocuri | 9.354 | 7.638 | 8.186 | 5.362 | 9.348 | 5.022 | 533 | — |
| Creanțe | -773 | 300 | 6.171 | 1.357 | 1.105 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 68.085 | 33.204 | 63.728 | 77.354 | 51.000 | 43.094 | 43.502 | 3.346 |
| Datorii | 52.477 | 91.361 | 66.210 | 47.578 | 31.039 | 47.801 | 45.721 | 9.123 |
| Capitaluri proprii | 24.189 | -50.219 | 11.875 | 36.495 | 30.414 | 315 | -1.686 | -5.777 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | — |
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 23.05.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 9511 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | AMECS MDM S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J12/2185/2018 |
| EUID | ROONRC.J12/2185/2018 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-05-23 |
| Sediu social | Pţa. Abator, 4-7, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, PŢA. ABATOR, NR.4-7, AP.46 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BLACK HORSE MEDIA EVENTS SRL inactiv | aceeași clădire |
| CRYSTAL PROFESSIONAL SERVICES SRL | aceeași clădire |
| GUSTO UNICO SRL inactiv | aceeași clădire |
| HABBY MINIBUS RENTAL S.R.L. | aceeași clădire |
| NSFS EUROPE SRL | aceeași clădire |
| RO-EMA BUSINESS SUPPORT S.R.L. | aceeași clădire |
| SMOKINO S.R.L. | aceeași clădire |
| TEMIS MOPS S.R.L. | aceeași clădire |
| TRIBO-LUB RO S.R.L. | aceeași clădire |
| INSOR COMEXIM SRL | 17 m |
| JUBO COLOR SRL | 17 m |
| NADINA INA SRL inactiv | 17 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9511 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (19)
Sunt 19 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (8)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25