CRISTAMARI VASI S.R.L.
CUI 39396262 · J2018000352522
CRISTAMARI VASI S.R.L. are CUI 39396262, nr. de înregistrare J2018000352522, înmatriculată pe 23.05.2018. Sediul social e în Sat Frasinu, Comuna Băneasa, jud. Giurgiu. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2025: cifră de afaceri 142.053 lei, profit net 5.201 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 142 mii lei · mediana 199 mii lei | 71% din mediană |
| Profit net | 5 mii lei · mediana 3 mii lei | 184% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 3.7% · mediana 1.6% | 231% din mediană |
| Cifră pe salariat | 142 mii lei · mediana 224 mii lei | 63% din mediană |
Comparat cu 270.699 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 142.053 | 173.283 | 96.454 | 85.051 | 91.529 | 84.276 | 69.950 | 51.463 |
| Venituri totale | 142.919 | 175.103 | 115.054 | 85.051 | 91.529 | 84.276 | 69.950 | 51.463 |
| Cheltuieli totale | 136.288 | 157.088 | 123.296 | 78.420 | 83.994 | 75.765 | 65.931 | 42.944 |
| Profit / pierdere brută | 6.631 | 18.015 | -8.242 | 6.631 | 7.535 | 8.511 | 4.019 | 8.519 |
| Profit / pierdere netă | 5.201 | 16.298 | -9.392 | 4.130 | 4.789 | 5.981 | 1.920 | 6.973 |
| Active circulante | 28.326 | 23.448 | 4.627 | 11.088 | 5.975 | 9.598 | 4.422 | 9.163 |
| Stocuri | 19.918 | 13.893 | 1.492 | 3.720 | 4.930 | 3.846 | 3.536 | 3.627 |
| Creanțe | 254 | 365 | 255 | 475 | 435 | 445 | 332 | 502 |
| Casa și conturi la bănci | 8.154 | 9.190 | 2.880 | 6.893 | 610 | 5.307 | 554 | 5.034 |
| Datorii | 7.100 | 7.423 | 4.901 | 1.970 | 986 | 1.497 | 2.302 | 1.990 |
| Capitaluri proprii | 21.226 | 16.025 | -274 | 9.118 | 4.989 | 8.101 | 2.120 | 7.173 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Dec 01 2023 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 23.05.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Giurgiu |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CRISTAMARI VASI S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2018000352522 |
| EUID | ROONRC.J2018000352522 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-05-23 |
| Sediu social | Str. Principală, 51, CAMERA 1, Sat Frasinu Com. Băneasa, GIURGIU |
| Domiciliu fiscal | JUD. GIURGIU, SAT FRASINU COM. BĂNEASA, STR. PRINCIPALĂ, NR.51, CAMERA 1 |
| Telefon | 0729984651 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| DRAGONFLY SOFTWARE SRL | aceeași clădire |
| EMA TOUR OPERATOR SRL inactiv | aceeași clădire |
| YLY AGROPREST SRL | aceeași clădire |
| ICASTIC DE COSMINA NICOLESCU S.R.L. | 145 m |
| DOMENIUL CU ROADE S.R.L. | 160 m |
| MIX BUSINESS SOLUTIONS SRL | 160 m |
| VIM AGROMIH PROD S.R.L. | 160 m |
| DURLEACOM SRL | 173 m |
| MERIDIAN AUTO EXPERT SRL | 175 m |
| PLUM ECO FRUCT SRL | 175 m |
| RXD TRANSPORT RAPID SRL inactiv | 194 m |
| ANIONAVISION S.R.L. | 212 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4711 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Giurgiu
| 346803 | HIPEREXIM SRL |
| 350308 | COMPANIA IMPERATOR COMIMPEX SRL |
| 362027 | VEGA PROD LOGISTICS SRL |
| 1283096 | ROXANA OC SRL |
| 1283185 | PADO SRL |
| 1284016 | TIBO SRL |
| 1284067 | FRANZDO SRL |
| 1284113 | ELVA SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25