CERAISA STUDIO S.R.L.
CUI 39408626 · J2018001794354
CERAISA STUDIO S.R.L. are CUI 39408626, nr. de înregistrare J2018001794354, înmatriculată pe 25.05.2018. Sediul social e în Municipiul Timişoara, jud. Timiş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8695. În 2025: cifră de afaceri 40.100 lei, profit net 438 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 40 mii lei · mediana 220 mii lei | 18% din mediană |
| Profit net | 438 lei · mediana 40 mii lei | 1% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 1.1% · mediana 22.2% | 5% din mediană |
| Cifră pe salariat | 40 mii lei · mediana 202 mii lei | 20% din mediană |
Comparat cu 38.019 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 40.100 | 47.500 | 42.400 | 9.100 | 5.700 | 27.650 | 32.440 | 7.406 |
| Venituri totale | 40.100 | 47.500 | 42.400 | 9.100 | 5.700 | 30.425 | 32.440 | 7.406 |
| Cheltuieli totale | 39.261 | 46.283 | 40.061 | 20.597 | 8.966 | 19.971 | 29.839 | 19.229 |
| Profit / pierdere brută | 839 | 1.217 | 2.339 | -11.497 | -3.266 | 10.454 | 2.601 | -11.823 |
| Profit / pierdere netă | 438 | 742 | 1.915 | -11.694 | -3.437 | 10.191 | 2.276 | -11.917 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 120 |
| Active circulante | 8.522 | 7.343 | 4.315 | 692 | 10.394 | 13.776 | 5.240 | 2.604 |
| Creanțe | — | — | — | 0 | 1.511 | 1.511 | 0 | 106 |
| Casa și conturi la bănci | 8.522 | 7.343 | 4.315 | 692 | 8.883 | 12.265 | 5.240 | 2.498 |
| Datorii | 19.808 | 19.067 | 16.781 | 15.073 | 13.081 | 13.026 | 14.681 | 14.441 |
| Capitaluri proprii | -11.286 | -11.724 | -12.466 | -14.381 | -2.687 | 750 | -9.441 | -11.717 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 25.05.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş |
| CAEN principal | 8695 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CERAISA STUDIO S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2018001794354 |
| EUID | ROONRC.J2018001794354 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-05-25 |
| Sediu social | Str. Gavril Musicescu, 10, CAMERA 1, Mun. Timişoara, TIMIŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. GAVRIL MUSICESCU, NR.10, CAMERA 1, SC.D, AP.4 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BASIC AUTOMOTIVE KEY S.R.L. | aceeași clădire |
| DV IMAGE SRL | aceeași clădire |
| ERR TECH SRL | aceeași clădire |
| LUPU DANIELA EXPERT SRL | aceeași clădire |
| MONEY INN S.R.L. | aceeași clădire |
| ROBERTO DEMOLARI ONE S.R.L. | aceeași clădire |
| ROBERTO DEMOLARI S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ROBERTO DEMOLARI TWO S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| SEVEN HEAVEN SRL inactiv | aceeași clădire |
| MOTORIUS GARAGE S.R.L. | 34 m |
| PAUL DECOR TIM S.R.L. | 34 m |
| S & L STYLE SRL inactiv | 34 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 8695 | 2025 |
| 9001 | 2018 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (9)
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Timiş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25