CONFECTIA ABRUD S.R.L.
CUI 39409052 · J2018000498017
CONFECTIA ABRUD S.R.L. are CUI 39409052, nr. de înregistrare J2018000498017, înmatriculată pe 25.05.2018. Sediul social e în Loc. Abrud, Oraş Abrud, jud. Alba. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 1421. În 2025: cifră de afaceri 518.521 lei, profit net 92.578 lei, 7 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-05-27 | INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN ARGES | Echipamente de protectie (Rev.2) | 16 mii lei |
| 2024-04-30 | UNITATEA MILITARA 0965 FOCSANI | Echipament pentru sporturi in aer liber | 1 mii lei |
| 2024-04-30 | UM 0586 Miercurea Ciuc | Echipament pentru sporturi in aer liber | 2 mii lei |
| 2024-01-22 | JUDETUL SATU MARE | Echipamente de protectie (Rev.2) | 25 mii lei |
| 2023-11-08 | CLUBUL SPORTIV SCOLAR DINAMO RASNOV | Echipament de atletism (Rev.2) | 8 mii lei |
| 2023-11-08 | CLUBUL SPORTIV SCOLAR DINAMO RASNOV | Echipament de atletism (Rev.2) | 34 mii lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 519 mii lei · mediana 254 mii lei | 204% din mediană |
| Profit net | 93 mii lei · mediana 7 mii lei | de 12× mediana |
| Salariați | 7 · mediana 2 | 350% din mediană |
| Marjă netă | 17.9% · mediana 3% | 597% din mediană |
| Cifră pe salariat | 74 mii lei · mediana 162 mii lei | 46% din mediană |
Comparat cu 94.194 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 518.521 | 789.811 | 523.461 | 241.221 | 67.700 | 37.975 | — |
| Venituri totale | 747.547 | 1.047.649 | 536.167 | 241.222 | 67.700 | 250.241 | 0 |
| Cheltuieli totale | 637.957 | 835.421 | 351.413 | 320.370 | 234.855 | 177.688 | 8.339 |
| Profit / pierdere brută | 109.590 | 212.228 | 184.754 | -79.148 | -167.155 | 72.553 | -8.339 |
| Profit / pierdere netă | 92.578 | 178.887 | 179.624 | -81.561 | -167.832 | 72.208 | -8.339 |
| Active imobilizate | 83.531 | — | 72.331 | 78.999 | 95.425 | 113.645 | 127.203 |
| Active circulante | 1.042.149 | 787.328 | 425.253 | 46.817 | 19.314 | 21.747 | 3.711 |
| Stocuri | 596.906 | 372.887 | 265.255 | 11.713 | — | — | — |
| Creanțe | 226.601 | 247.877 | 51.249 | 3.044 | — | 2.944 | — |
| Casa și conturi la bănci | 218.642 | 166.564 | 108.749 | 32.060 | 19.314 | 18.803 | 3.711 |
| Cheltuieli în avans | 370 | 132 | — | — | — | — | — |
| Datorii | 860.235 | 614.223 | 503.234 | 311.090 | 218.453 | 71.273 | 139.003 |
| Capitaluri proprii | 265.815 | 173.237 | -5.650 | -185.274 | -103.714 | 64.119 | -8.089 |
| Capital subscris vărsat | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 |
| Număr mediu de salariați | 7 | 1 | 5 | 7 | 7 | 6 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 25.05.2018 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Câmpeni |
| CAEN principal | 1421 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CONFECTIA ABRUD S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2018000498017 |
| EUID | ROONRC.J2018000498017 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-05-25 |
| Sediu social | Str. Oborului, 8A, Orş. Abrud, ALBA |
| Domiciliu fiscal | JUD. ALBA, ORŞ. ABRUD, STR. OBORULUI, NR.8A |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| INTERNATIONAL TRANS T ABRUD SRL | aceeași clădire |
| VALENTINE CONSULTING SRL | aceeași clădire |
| MERA DENT STUDIO S.R.L. | 191 m |
| POLAR GLIGOR SNC | 191 m |
| CONSTRUCT ABRUD SRL inactiv | 220 m |
| MEMO TRANSPORT SOLUTIONS S.R.L. | 220 m |
| TOBYLINE S.R.L. | 220 m |
| YASMIROBERT MIXT S.R.L. | 220 m |
| ABRUDEANA SICOE SRL | 234 m |
| AXEL COMPANY SRL | 234 m |
| BRIANA UNIVERSAL S.R.L. | 234 m |
| COMINCO BUCURESTI SA SUCURSALA ARDEAL ABRUD | 234 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 1413 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (12)
Alte firme din Alba
| 2824238 | ARIESUL CONF SA |
| 4904171 | UNITEX SRL |
| 4904589 | FAIR PLAY IMPEX SRL |
| 8685775 | ARIESUL PRODIMEX SRL |
| 9065380 | VARVI STYLL SRL |
| 9127513 | TREND SRL |
| 16670716 | ADI TOYS SRL |
| 16826492 | CAMELLI COLLECTION SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25