R & R LINE OF DUTY S.R.L.
CUI 39411257 · J2018000613061
R & R LINE OF DUTY S.R.L. are CUI 39411257, nr. de înregistrare J2018000613061, înmatriculată pe 25.05.2018. Sediul social e în Municipiul Bistriţa, jud. Bistriţa-Năsăud. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9623. În 2025: cifră de afaceri 115.688 lei, profit net 23.663 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 116 mii lei · mediana 129 mii lei | 89% din mediană |
| Profit net | 24 mii lei · mediana 4 mii lei | 647% din mediană |
| Marjă netă | 20.5% · mediana 3.6% | 569% din mediană |
Comparat cu 30.790 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 115.688 | 77.300 | 26.090 | 14.600 | 126.312 | 206.089 | 159.569 | 66.528 |
| Venituri totale | 115.688 | 77.426 | 38.240 | 31.588 | 136.212 | 225.280 | 165.199 | 66.528 |
| Cheltuieli totale | 86.881 | 77.069 | 99.794 | 99.753 | 166.056 | 198.923 | 170.114 | 58.229 |
| Profit / pierdere brută | 28.807 | 357 | -61.554 | -68.165 | -29.844 | 26.357 | -4.915 | 8.299 |
| Profit / pierdere netă | 23.663 | 238 | -61.785 | -68.311 | -29.844 | 24.295 | -6.500 | 7.645 |
| Active imobilizate | 19.644 | 22.200 | 8.217 | 18.984 | 29.750 | — | — | — |
| Active circulante | 44.202 | 26.558 | 1.658 | 4.205 | 40.752 | 47.202 | 23.321 | 25.299 |
| Stocuri | — | — | — | — | 20.830 | 19.552 | 22.965 | 22.692 |
| Creanțe | 1.000 | — | — | — | 15.977 | 20.428 | — | 2.096 |
| Casa și conturi la bănci | 43.202 | 26.558 | 1.658 | 4.205 | 3.945 | 7.222 | 356 | 511 |
| Datorii | 174.246 | 182.820 | 144.175 | 95.704 | 74.706 | 21.562 | 21.976 | 17.454 |
| Capitaluri proprii | -110.400 | -134.062 | -134.300 | -72.515 | -4.204 | 25.640 | 1.345 | 7.845 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 25.05.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bistriţa-Năsăud |
| CAEN principal | 9623 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | R & R LINE OF DUTY S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2018000613061 |
| EUID | ROONRC.J2018000613061 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-05-25 |
| Sediu social | Str. Constantin Roman Vivu, 4, Mun. Bistriţa, BISTRIŢA-NĂSĂUD |
| Domiciliu fiscal | JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, MUN. BISTRIŢA, STR. CONSTANTIN ROMAN VIVU, NR.4, SC.A, AP.14 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| 12DESIGNS LAB S.R.L. | aceeași clădire |
| ABIMUR S.R.L. | aceeași clădire |
| ADECOR SRL | aceeași clădire |
| ADENA HOME DESIGN SRL | aceeași clădire |
| AGRO GREENPLANT S.R.L. | aceeași clădire |
| AIREOL LUC SRL | aceeași clădire |
| ALAMAS PRODCOM SRL | aceeași clădire |
| ALTHAEA-FARM SRL | aceeași clădire |
| ANIDENTAL APR S.R.L. | aceeași clădire |
| APIUMNORD S.R.L. | aceeași clădire |
| ARHISKUMA SRL | aceeași clădire |
| ARTISTIC NEW DENT S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 9604 | 2022 – 2025 |
| 4779 | 2018 – 2021 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (6)
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Bistriţa-Năsăud
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25