FINTEOŞAN SORIN S.R.L.
CUI 39415488 · J2018000513307
FINTEOŞAN SORIN S.R.L. are CUI 39415488, nr. de înregistrare J2018000513307, înmatriculată pe 29.05.2018. Sediul social e în Municipiul Satu Mare, jud. Satu Mare. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7500. În 2025: cifră de afaceri 225.652 lei, profit net 3.394 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 226 mii lei · mediana 172 mii lei | 131% din mediană |
| Profit net | 3 mii lei · mediana 31 mii lei | 11% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 1.5% · mediana 23.7% | 6% din mediană |
| Cifră pe salariat | 226 mii lei · mediana 176 mii lei | 128% din mediană |
Comparat cu 103.076 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 225.652 | 193.246 | 217.293 | 204.477 | 232.999 | 171.609 | 130.191 | 20.474 |
| Venituri totale | 226.465 | 193.246 | 217.293 | 204.477 | 233.000 | 171.609 | 154.601 | 20.474 |
| Cheltuieli totale | 222.536 | 162.724 | 240.928 | 213.171 | 198.702 | 155.949 | 143.892 | 40.818 |
| Profit / pierdere brută | 3.929 | 30.522 | -23.635 | -8.694 | 34.298 | 15.660 | 10.709 | -20.344 |
| Profit / pierdere netă | 3.394 | 25.882 | -23.635 | -14.522 | 31.969 | 13.951 | 9.408 | -20.549 |
| Active imobilizate | 7.364 | 18.918 | 30.473 | 42.028 | 24.937 | 26.032 | 30.439 | 26.768 |
| Active circulante | 120.134 | 101.814 | 64.982 | 75.898 | 96.867 | 46.186 | 35.617 | 21.153 |
| Stocuri | 84.894 | 68.068 | 34.565 | 66.590 | 68.978 | 40.582 | 32.249 | 19.057 |
| Creanțe | 6.920 | 5.705 | 5.491 | 4.030 | 1.830 | 2.513 | 2.061 | 1.780 |
| Casa și conturi la bănci | 28.320 | 28.041 | 24.926 | 5.278 | 26.059 | 3.091 | 1.307 | 316 |
| Datorii | 70.705 | 67.333 | 67.938 | 66.774 | 56.130 | 69.188 | 76.997 | 68.270 |
| Capitaluri proprii | 56.793 | 53.399 | 27.517 | 51.152 | 65.674 | 3.030 | -10.941 | -20.349 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 29.05.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare |
| CAEN principal | 7500 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | FINTEOŞAN SORIN S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2018000513307 |
| EUID | ROONRC.J2018000513307 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-05-29 |
| Sediu social | Pţa. Jean Calvin, 5, Mun. Satu Mare, SATU MARE |
| Domiciliu fiscal | JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, PŢA. JEAN CALVIN, NR.5 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| WEBSERV SOLUTIONS S.R.L. | 59 m |
| G&M GEORGY LOGISTIK S.R.L. inactiv | 74 m |
| COFFEE WINE&MORE S.R.L. | 93 m |
| DACIA S.R.L. | 121 m |
| AKE TOOLS SRL | 125 m |
| AKE WOOD SRL | 125 m |
| TECH WOOD CONSTRUCT S.R.L. inactiv | 125 m |
| CREATIV ONLINE SHOP S.R.L. inactiv | 133 m |
| DULA OTTO SRL inactiv | 133 m |
| FILPDAB SRL inactiv | 133 m |
| GLOBUL DE AUR SRL | 133 m |
| HIGH TECHNOLOGIES SRL | 137 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7500 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Satu Mare
| 663143 | DORIN LIA SRL |
| 5586947 | DR. CRIŞAN MEDVET S.R.L. |
| 7971035 | TERAURDA SRL |
| 9143349 | SANODENT SRL |
| 9678920 | ANI VET SRL |
| 10871044 | FA DAN ADI SRL |
| 11359086 | RIEBEL VET SRL |
| 11548735 | NIMROD SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25