DPO TOTAL REGULAMENT S.R.L.
CUI 39449464 · J2018000714209
DPO TOTAL REGULAMENT S.R.L. are CUI 39449464, nr. de înregistrare J2018000714209, înmatriculată pe 06.06.2018. Sediul social e în Municipiul Hunedoara, jud. Hunedoara. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7020. În 2025: cifră de afaceri 8.500 lei, profit net 1.440 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 9 mii lei · mediana 172 mii lei | 5% din mediană |
| Profit net | 1 mii lei · mediana 31 mii lei | 5% din mediană |
| Marjă netă | 16.9% · mediana 23.7% | 71% din mediană |
Comparat cu 103.071 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 8.500 | 9.800 | 9.600 | 9.600 | 8.550 | 9.950 | 32.550 | 23.600 |
| Venituri totale | 8.500 | 9.800 | 9.600 | 19.279 | 8.550 | 9.950 | 34.150 | 23.600 |
| Cheltuieli totale | 6.757 | 7.765 | 8.027 | 11.993 | 5.329 | 6.648 | 15.035 | 13.110 |
| Profit / pierdere brută | 1.743 | 2.035 | 1.573 | 7.286 | 3.221 | 3.302 | 19.115 | 10.490 |
| Profit / pierdere netă | 1.440 | 1.597 | 1.289 | 6.997 | 2.964 | 3.026 | 18.090 | 9.781 |
| Active imobilizate | 0 | 909 | 2.467 | 4.538 | 607 | 1.281 | 403 | 1.081 |
| Active circulante | 1.753 | 1.187 | 1.738 | 2.746 | 2.714 | 2.039 | 18.091 | 9.232 |
| Stocuri | — | — | 0 | 847 | — | — | — | — |
| Creanțe | 1.200 | 400 | 350 | 400 | — | — | 11.580 | 2.300 |
| Casa și conturi la bănci | 553 | 787 | 1.388 | 1.499 | 2.714 | 2.039 | 6.511 | 6.932 |
| Datorii | 60 | 259 | 27 | 47 | 117 | 54 | 164 | 332 |
| Capitaluri proprii | 1.693 | 1.837 | 4.178 | 7.237 | 3.204 | 3.266 | 18.330 | 9.981 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 06.06.2018 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Hunedoara |
| CAEN principal | 7020 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DPO TOTAL REGULAMENT S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2018000714209 |
| EUID | ROONRC.J2018000714209 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-06-06 |
| Sediu social | Str. Munteniei, 6, Mun. Hunedoara, HUNEDOARA |
| Domiciliu fiscal | JUD. HUNEDOARA, MUN. HUNEDOARA, STR. MUNTENIEI, NR.6, BL.V4, SC.C, ET.1, AP.47 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALY & VIO ACTIV SRL inactiv | aceeași clădire |
| AXYEXIM MAR SRL inactiv | aceeași clădire |
| BEDACHUNGEN MARKUS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BONITO STUDIO SRL inactiv | aceeași clădire |
| CARTOON MARIN'S FOODS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| COMPANY GENERALE SRL inactiv | aceeași clădire |
| CORONA GAMES SRL inactiv | aceeași clădire |
| CRAFTED VISIONS AGENCY S.R.L. | aceeași clădire |
| DAHA SERVICES S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| DUSTEPO MARKET S.R.L. | aceeași clădire |
| ECOLACT TUR SRL inactiv | aceeași clădire |
| EDUARD TECH INSTAL S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7022 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (11)
Sunt 11 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (11)
Alte firme din Hunedoara
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25