MULTIVALENT CONSTRUCT S.R.L.
CUI 39460152 · J32/826/2018
MULTIVALENT CONSTRUCT S.R.L. are CUI 39460152, nr. de înregistrare J32/826/2018, înmatriculată pe 08.06.2018. Sediul social e în Municipiul Sibiu, jud. Sibiu. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4120. În 2025: cifră de afaceri 1.416.020 lei, profit net 215.951 lei, 8 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,4 mil lei · mediana 221 mii lei | 641% din mediană |
| Profit net | 216 mii lei · mediana 19 mii lei | de 12× mediana |
| Salariați | 8 · mediana 2 | 400% din mediană |
| Marjă netă | 15.3% · mediana 9.3% | 165% din mediană |
| Cifră pe salariat | 177 mii lei · mediana 141 mii lei | 125% din mediană |
Comparat cu 112.118 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.416.020 | 2.185.757 | 1.311.101 | — | 69.638 | 292.022 | 666.868 | 185.823 |
| Venituri totale | 1.419.079 | 2.185.994 | 1.311.156 | 1 | 69.638 | 292.092 | 667.327 | 185.885 |
| Cheltuieli totale | 1.167.719 | 1.980.690 | 1.407.380 | 1.907 | 69.692 | 274.233 | 628.253 | 173.499 |
| Profit / pierdere brută | 251.360 | 205.304 | -96.224 | -1.906 | -54 | 17.859 | 39.074 | 12.386 |
| Profit / pierdere netă | 215.951 | 187.023 | -96.224 | -1.331 | -2.143 | 9.099 | 19.054 | 6.810 |
| Active imobilizate | 0 | 1.491 | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Active circulante | 416.700 | 291.573 | 152.436 | 31.688 | 33.590 | 50.342 | 26.064 | 10.589 |
| Creanțe | 191.153 | 201.348 | 141.240 | 31.639 | 146 | 0 | 159 | 0 |
| Casa și conturi la bănci | 225.547 | 90.225 | 11.196 | 49 | 33.444 | 50.342 | 25.905 | 10.589 |
| Cheltuieli în avans | — | 29 | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Datorii | 200.509 | 170.606 | 216.972 | 0 | 571 | 15.180 | 0 | 3.579 |
| Capitaluri proprii | 216.191 | 122.487 | -64.536 | 31.688 | 33.019 | 35.162 | 26.064 | 7.010 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 8 | 15 | 19 | 0 | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 08.06.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu |
| CAEN principal | 4120 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MULTIVALENT CONSTRUCT S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J32/826/2018 |
| EUID | ROONRC.J32/826/2018 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-06-08 |
| Sediu social | Str. Lupeni, 37, Mun. Sibiu, SIBIU |
| Domiciliu fiscal | JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. LUPENI, NR.37 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| COZY - RESORTS S.R.L. | aceeași clădire |
| EXPERTMOB HOME S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| KARY CARGO SRL inactiv | aceeași clădire |
| MIC VIO S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| PARADENT HOLISTIC SRL inactiv | aceeași clădire |
| POWERVOLT SYSTEM S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| PRO INFO INSTAL SRL inactiv | aceeași clădire |
| STARCONSIB SRL inactiv | aceeași clădire |
| VENTANA SRL | aceeași clădire |
| MCV CONSULTING S.R.L. | aceeași clădire |
| IDEAL VISION CONCEPT S.R.L. | 23 m |
| PERFETTO DUE S.R.L. | 42 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4120 | 2023 – 2025 |
| 4511 | 2018 – 2022 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (13)
Sunt 13 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
| 9500930 | STARCONSIB SRL inactiv |
| 29814368 | PARADENT HOLISTIC SRL inactiv |
| 34607121 | POWERVOLT SYSTEM S.R.L. inactiv |
| 35423780 | KARY CARGO SRL inactiv |
| 35647434 | DSB LIFE SRL inactiv |
| 36333286 | HANN ART CONSTRUCT SRL inactiv |
| 37822710 | PRO INFO INSTAL SRL inactiv |
| 39460144 | AUTOLARA S.R.L. inactiv |
| 39557407 | ART NEW PISCINE S.R.L. inactiv |
| 43339435 | MIC VIO S.R.L. inactiv |
| 46608767 | EXPERTMOB HOME S.R.L. inactiv |
| 48909979 | COZY - RESORTS S.R.L. |
CAEN autorizat (12)
Alte firme din Sibiu
| 787460 | CONCEFA SA |
| 787966 | CONFORT-CONSTRUCTII SRL |
| 790139 | ICA SRL |
| 792733 | INSIB SRL |
| 800380 | PIEROL SRL |
| 802020 | SIMONT SA |
| 808961 | ARDEAL IMPEX SRL |
| 812385 | ROMCONS IMPEX SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25