MOLDO MULTI CENTER S.R.L.
CUI 39470385 · J2018002494127
MOLDO MULTI CENTER S.R.L. are CUI 39470385, nr. de înregistrare J2018002494127, înmatriculată pe 11.06.2018. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4332. În 2025: cifră de afaceri 83.736 lei, profit net 12.203 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 84 mii lei · mediana 221 mii lei | 38% din mediană |
| Profit net | 12 mii lei · mediana 19 mii lei | 65% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 14.6% · mediana 9.3% | 157% din mediană |
| Cifră pe salariat | 84 mii lei · mediana 141 mii lei | 59% din mediană |
Comparat cu 112.115 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 83.736 | 34.469 | 60.264 | 36.108 | 49.954 | 40.725 | 29.310 | 24.100 |
| Venituri totale | 85.427 | 36.069 | 62.118 | 41.018 | 49.954 | 40.725 | 29.310 | 24.100 |
| Cheltuieli totale | 70.456 | 34.601 | 52.145 | 35.446 | 28.864 | 27.486 | 9.778 | 15.236 |
| Profit / pierdere brută | 14.971 | 1.468 | 9.973 | 5.572 | 21.090 | 13.239 | 19.532 | 8.864 |
| Profit / pierdere netă | 12.203 | 888 | 7.849 | 4.472 | 19.591 | 12.127 | 18.652 | 8.172 |
| Active imobilizate | 533 | 2.133 | 3.733 | 6.324 | 2.182 | 3.372 | 0 | 0 |
| Active circulante | 29.170 | 5.305 | 8.892 | 4.289 | 18.641 | 9.422 | 19.668 | 9.132 |
| Creanțe | 7.700 | 626 | 12 | 12 | 130 | 0 | 0 | 0 |
| Casa și conturi la bănci | 21.470 | 4.679 | 8.880 | 4.277 | 18.511 | 9.422 | 19.668 | 9.132 |
| Datorii | 15.839 | 4.177 | 803 | 569 | 992 | 427 | 776 | 760 |
| Venituri în avans | 533 | 2.133 | 3.733 | 5.332 | — | 0 | 0 | 0 |
| Capitaluri proprii | 13.331 | 1.128 | 8.089 | 4.712 | 19.831 | 12.367 | 18.892 | 8.372 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | — | — | — | 0 | 0 | 0 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 11.06.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 4332 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MOLDO MULTI CENTER S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2018002494127 |
| EUID | ROONRC.J2018002494127 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-06-11 |
| Sediu social | Aleea Tazlău, 1, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, ALEEA TAZLĂU, NR.1, AP.15 |
| Telefon | 0746783748 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADFLUENCE S.R.L. | aceeași clădire |
| CANTICAL S.R.L. | aceeași clădire |
| FLUX CALGE SRL | aceeași clădire |
| ISTVANANCANAGY S.R.L. | aceeași clădire |
| KROCO F & R INTERIORS S.R.L. | aceeași clădire |
| OMEGA OPTIC SRL | aceeași clădire |
| PROPAS IMPEX SRL | aceeași clădire |
| RAZA OPTIC S.R.L. | aceeași clădire |
| DELBOCA TRANSIT S.R.L. | 53 m |
| DORESAB FONTANERO S.R.L. | 53 m |
| ENY STYLE SECRET S.R.L. | 53 m |
| EXOTIC MOBILE S.R.L. | 53 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4332 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (11)
Sunt 11 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (13)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-17 · ONRC: 2026-11-08