CREATIVE NEST CREONIDUS S.R.L.
CUI 39483687 · J2018000586273
CREATIVE NEST CREONIDUS S.R.L. are CUI 39483687, nr. de înregistrare J2018000586273, înmatriculată pe 13.06.2018. Sediul social e în Municipiul Piatra Neamţ, jud. Neamţ. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 1421. În 2025: cifră de afaceri 5.617 lei, profit net 1.454 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 6 mii lei · mediana 254 mii lei | 2% din mediană |
| Profit net | 1 mii lei · mediana 7 mii lei | 19% din mediană |
| Marjă netă | 25.9% · mediana 3% | 863% din mediană |
Comparat cu 94.197 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 5.617 | 8.051 | 9.071 | 9.655 | 14.859 | 39.072 | 17.933 | 1.205 |
| Venituri totale | 15.617 | 8.051 | 9.071 | 9.655 | 14.939 | 39.074 | 18.165 | 1.205 |
| Cheltuieli totale | 13.886 | 10.215 | 11.561 | 8.045 | 10.338 | 14.253 | 14.173 | 4.283 |
| Profit / pierdere brută | 1.731 | -2.164 | -2.490 | 1.610 | 4.601 | 24.821 | 3.992 | -3.078 |
| Profit / pierdere netă | 1.454 | -2.164 | -2.490 | 1.363 | 4.207 | 23.704 | 3.454 | -3.114 |
| Active imobilizate | 1.866 | 4.666 | — | 639 | 1.337 | 2.035 | 2.732 | — |
| Active circulante | 11.871 | 12.471 | 11.517 | 13.493 | 11.581 | 23.866 | 6.088 | 2.521 |
| Stocuri | 396 | 396 | 396 | 396 | — | 489 | — | 1.126 |
| Creanțe | 282 | 630 | 75 | — | 150 | — | 787 | 495 |
| Casa și conturi la bănci | 11.193 | 11.445 | 11.046 | 13.097 | 11.431 | 23.377 | 5.301 | 900 |
| Datorii | 3.447 | 8.301 | 517 | 642 | 790 | 980 | 8.280 | 5.435 |
| Capitaluri proprii | 10.290 | 8.836 | 11.000 | 13.490 | 12.128 | 24.921 | 540 | -2.914 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 13.06.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ |
| CAEN principal | 1421 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CREATIVE NEST CREONIDUS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2018000586273 |
| EUID | ROONRC.J2018000586273 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-06-13 |
| Sediu social | Str. Paharnicului, 4, Mun. Piatra Neamţ, NEAMŢ |
| Domiciliu fiscal | JUD. NEAMŢ, MUN. PIATRA NEAMŢ, STR. PAHARNICULUI, NR.4, BL.B4, SC.A, ET.2, AP.9 |
| Telefon | 0770456042 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AUTOSAL SERVCENTER SRL inactiv | aceeași clădire |
| SPY DET EXPERT S.R.L. | aceeași clădire |
| GEPALEXIM SRL inactiv | 29 m |
| GROUP GRECU & FRITZ SRL | 29 m |
| GORGOS DENTAL ROCKS S.R.L. | 60 m |
| ROCK ON DENTAL S.R.L. | 60 m |
| BISTRITA SA | 69 m |
| CASA DE SCHIMB VALUTAR SELF EXCHANGE SRL | 69 m |
| CREATIV PROIECT SRL | 69 m |
| LE MAX IMMO S.R.L. | 69 m |
| LEBĂDA MAX IMMO S.R.L. | 69 m |
| LEBĂDA MAX S.R.L. | 69 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 1421 | 2025 |
| 1413 | 2018 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (7)
CAEN autorizat (25)
Alte firme din Neamţ
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25