FULL ON MDX S.R.L.
CUI 39498874 · J2018001362164
FULL ON MDX S.R.L. are CUI 39498874, nr. de înregistrare J2018001362164, înmatriculată pe 15.06.2018. Sediul social e în Sat Bodăieştii de Sus, Comuna Melineşti, jud. Dolj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4341. În 2025: cifră de afaceri 274.100 lei, profit net 32.284 lei, 4 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 274 mii lei · mediana 221 mii lei | 124% din mediană |
| Profit net | 32 mii lei · mediana 19 mii lei | 173% din mediană |
| Salariați | 4 · mediana 2 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 11.8% · mediana 9.3% | 127% din mediană |
| Cifră pe salariat | 69 mii lei · mediana 141 mii lei | 49% din mediană |
Comparat cu 112.116 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 274.100 | 296.730 | 274.321 | 263.408 | 223.585 | — |
| Venituri totale | 274.100 | 296.730 | 274.321 | 263.440 | 223.586 | 0 |
| Cheltuieli totale | 235.667 | 295.305 | 271.119 | 205.439 | 157.486 | 479 |
| Profit / pierdere brută | 38.433 | 1.425 | 3.202 | 58.001 | 66.100 | -479 |
| Profit / pierdere netă | 32.284 | 1.197 | 459 | 55.817 | 62.907 | -479 |
| Active imobilizate | 2.691 | 2.825 | 2.825 | 3.399 | 3.909 | 122 |
| Active circulante | 115.292 | 76.953 | 78.271 | 127.719 | 60.174 | 51 |
| Stocuri | 0 | 3.500 | 16.437 | — | — | — |
| Creanțe | 0 | 0 | 0 | 4.801 | 1 | — |
| Casa și conturi la bănci | 115.292 | 73.453 | 61.834 | 122.918 | 60.173 | 51 |
| Datorii | 6.502 | 581 | 3.097 | 12.673 | 1.455 | 452 |
| Capitaluri proprii | 111.481 | 79.197 | 77.999 | 118.445 | 62.628 | -279 |
| Capital subscris vărsat | 200 | — | — | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 4 | 5 | 5 | 3 | 3 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 15.06.2018 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Filiaşi |
| CAEN principal | 4341 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | FULL ON MDX S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J16/1362/2018 |
| EUID | ROONRC.J2018001362164 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-06-15 |
| Sediu social | 34, Sat Bodăieştii de Sus Com. Melineşti, DOLJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. DOLJ, SAT BODĂIEŞTII DE SUS COM. MELINEŞTI, NR.34 |
| Telefon | 0769306779 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4391 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Dolj
| 40994324 | MONTAJ FALTZ S.R.L. |
| 41219327 | MERAL ROOF TECH S.R.L. |
| 52046825 | ART BEST CONSTRUCT MIT S.R.L. |
| 52379986 | ACOPERIS RAPID S.R.L. |
| 54876680 | ROOF PRO STEEL S.R.L. |
| 54926320 | GERARD ROOF & CONSTRUCT S.R.L. |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25