SAPPELIA DESIGN S.R.L.
CUI 39504950 · J29/1259/2018
SAPPELIA DESIGN S.R.L. are CUI 39504950, nr. de înregistrare J29/1259/2018, înmatriculată pe 19.06.2018. Sediul social e în Municipiul Ploieşti, jud. Prahova. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 3109. În 2025: cifră de afaceri 20.160 lei, profit net 3.298 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 20 mii lei · mediana 254 mii lei | 8% din mediană |
| Profit net | 3 mii lei · mediana 7 mii lei | 44% din mediană |
| Salariați | 0 · mediana 2 | 0% din mediană |
| Marjă netă | 16.4% · mediana 3% | 547% din mediană |
Comparat cu 94.194 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 20.160 | 7.390 | 6.950 | 20.780 | 9.130 | 3.370 | 3.431 | 600 |
| Venituri totale | 20.229 | 7.390 | 6.950 | 20.780 | 9.130 | 3.370 | 3.431 | 600 |
| Cheltuieli totale | 16.411 | 2.723 | 8.063 | 18.375 | 5.612 | 4.296 | 1.892 | 294 |
| Profit / pierdere brută | 3.818 | 4.667 | -1.113 | 2.405 | 3.518 | -926 | 1.539 | 306 |
| Profit / pierdere netă | 3.298 | 4.452 | -1.803 | 2.094 | 3.381 | -1.013 | 1.436 | 288 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 122 |
| Active circulante | 15.552 | 12.468 | 7.792 | 7.895 | 5.978 | 1.306 | 2.326 | 753 |
| Stocuri | 10.170 | 11.106 | 6.376 | 5.802 | 2.321 | 1.009 | 435 | 0 |
| Creanțe | 2.461 | 1.350 | 1.350 | 1.050 | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 2.921 | 12 | 66 | 1.043 | 3.657 | 297 | 1.891 | 753 |
| Datorii | 5.508 | 7.525 | 7.301 | 5.601 | 1.687 | 395 | 402 | 387 |
| Capitaluri proprii | 10.044 | 4.943 | 491 | 2.294 | 4.291 | 911 | 1.924 | 488 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 19.06.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova |
| CAEN principal | 3109 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SAPPELIA DESIGN S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J29/1259/2018 |
| EUID | ROONRC.J29/1259/2018 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-06-19 |
| Sediu social | Str. Labirint, 6, Mun. Ploieşti, PRAHOVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. LABIRINT, NR.6 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| OSANA TAXI SRL | 34 m |
| SIESTA SRL inactiv | 58 m |
| TECH FLUID SOLUTIONS S.R.L. | 58 m |
| VERTBLEU CREDIT SRL inactiv | 58 m |
| D & F COMPANY SRL inactiv | 59 m |
| KAVICO STIL SRL | 59 m |
| FAVERA SRL inactiv | 63 m |
| GAV-IO INTERPREST SRL inactiv | 63 m |
| MONIQASIG S.R.L. | 63 m |
| SIGNATURE AFFAIRS S.R.L. inactiv | 64 m |
| BUTTERFLY TRANSFORMATION S.R.L. | 66 m |
| PATHFINDER ANALYTICS S.R.L. | 66 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 3109 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Prahova
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25