VANTABRAND S.R.L.
CUI 39532798 · J2018000312191
VANTABRAND S.R.L. are CUI 39532798, nr. de înregistrare J2018000312191, înmatriculată pe 25.06.2018. Sediul social e în Municipiul Odorheiu Secuiesc, jud. Harghita. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7410. În 2025: cifră de afaceri 158.305 lei, profit net 74.953 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 158 mii lei · mediana 124 mii lei | 127% din mediană |
| Profit net | 75 mii lei · mediana 17 mii lei | 450% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 47.3% · mediana 19.4% | 244% din mediană |
| Cifră pe salariat | 158 mii lei · mediana 172 mii lei | 92% din mediană |
Comparat cu 55.925 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 158.305 | 156.455 | 169.451 | 84.301 | 63.473 | 54.255 | 28.411 | 43.030 |
| Venituri totale | 158.377 | 156.482 | 169.873 | 84.373 | 63.514 | 63.941 | 28.411 | 43.030 |
| Cheltuieli totale | 82.078 | 79.479 | 64.646 | 9.227 | 7.784 | 5.958 | 4.564 | 1.779 |
| Profit / pierdere brută | 76.299 | 77.003 | 105.227 | 75.146 | 55.730 | 57.983 | 23.847 | 41.251 |
| Profit / pierdere netă | 74.953 | 75.520 | 103.566 | 73.314 | 53.826 | 56.394 | 22.995 | 39.960 |
| Active imobilizate | 848.012 | 785.051 | 417.427 | 525 | 5.675 | 4.000 | — | — |
| Active circulante | 21.493 | 12.775 | 31.728 | 10.740 | 48.625 | 52.932 | 63.308 | 40.328 |
| Creanțe | 14.953 | 2.187 | — | — | — | 40.000 | 61.998 | 38.498 |
| Casa și conturi la bănci | 6.540 | 10.588 | 31.728 | 10.740 | 48.625 | 12.932 | 1.310 | 1.830 |
| Datorii | 608.910 | 612.185 | 339.034 | 4.710 | 234 | 298 | 153 | 168 |
| Capitaluri proprii | 260.595 | 185.641 | 110.121 | 6.555 | 54.066 | 56.634 | 63.155 | 40.160 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 25.06.2018 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Odorheiu Secuiesc |
| CAEN principal | 7410 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | VANTABRAND S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2018000312191 |
| EUID | ROONRC.J2018000312191 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-06-25 |
| Sediu social | Str. Szénakert, 94, Mun. Odorheiu Secuiesc, HARGHITA |
| Domiciliu fiscal | JUD. HARGHITA, MUN. ODORHEIU SECUIESC, STR. SZÉNAKERT, NR.94 |
| Telefon | 0748898861 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AFTER TECHNOLOGIES S.R.L. | aceeași clădire |
| APEX PLAN SRL | aceeași clădire |
| SINOVTECH S.R.L. | aceeași clădire |
| TRANSIMPEX IZA SRL | aceeași clădire |
| WLB BUILD S.R.L. | aceeași clădire |
| ZÖLD LIGET S.R.L. | aceeași clădire |
| ARKADAS TRANSPEED SRL | 679 m |
| MILLA CERAM S.R.L. | 679 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 7410 | 2024 – 2025 |
| 4322 | 2023 |
| 7410 | 2018 – 2022 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Harghita
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25