SINAIAMEDICAL S.R.L.
CUI 39551102 · J29/1320/2018
SINAIAMEDICAL S.R.L. are CUI 39551102, nr. de înregistrare J29/1320/2018, înmatriculată pe 28.06.2018. Sediul social e în Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, jud. Prahova. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 8621. În 2025: cifră de afaceri 243.402 lei, profit net 36.960 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 243 mii lei · mediana 220 mii lei | 111% din mediană |
| Profit net | 37 mii lei · mediana 40 mii lei | 92% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 15.2% · mediana 22.2% | 68% din mediană |
| Cifră pe salariat | 243 mii lei · mediana 202 mii lei | 120% din mediană |
Comparat cu 38.018 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 243.402 | 212.524 | 188.213 | 233.712 | 288.882 | 28.012 |
| Venituri totale | 243.522 | 212.524 | 188.213 | 233.712 | 289.182 | 28.012 |
| Cheltuieli totale | 199.688 | 176.578 | 206.371 | 272.838 | 267.055 | 25.276 |
| Profit / pierdere brută | 43.834 | 35.946 | -18.158 | -39.126 | 22.127 | 2.736 |
| Profit / pierdere netă | 36.960 | 30.195 | -20.040 | -41.463 | 20.216 | 2.736 |
| Active circulante | 48.313 | 12.511 | 7.195 | 4.311 | 46.832 | 10.413 |
| Creanțe | 1.970 | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 46.343 | 12.511 | 7.195 | 4.311 | 46.832 | 10.413 |
| Datorii | 19.520 | 20.678 | 45.557 | 22.627 | 23.685 | 7.482 |
| Capitaluri proprii | 28.793 | -8.167 | -38.362 | -18.316 | 23.147 | 2.931 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 28.06.2018 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Buşteni |
| CAEN principal | 8621 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SINAIAMEDICAL S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J29/1320/2018 |
| EUID | ROONRC.J29/1320/2018 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-06-28 |
| Sediu social | Bld. Carol I, 45, Orş. Sinaia, PRAHOVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. PRAHOVA, ORŞ. SINAIA, BLD. CAROL I, NR.45, ET.1, AP.1 |
| Telefon | 0721212318 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| TERAPIASAN CENTER SRL | aceeași clădire |
| ARGADI SERV SRL inactiv | 24 m |
| SELLGIFT S.R.L. | 24 m |
| SNACK BAR SRL inactiv | 24 m |
| SUMI BEAUTY S.R.L. | 24 m |
| LANCRET SRL | 27 m |
| MAD BENEFIC FACTORY S.R.L. | 27 m |
| MAGIC STAR ELECTRONIC SRL inactiv | 27 m |
| SARANDI AGRO IMPEX SRL inactiv | 27 m |
| ALEXANDRION EDUCATION CENTER S.R.L. | 66 m |
| HOTEL NEW MONTANA SRL | 66 m |
| ALBERT THS BUCURESTI FILIALA SINAIA SRL inactiv | 102 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8621 | 2020 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Prahova
| 4437289 | ROPED SRL |
| 5742698 | MANI SRL |
| 7577627 | DR.LUCHIAN MEDICAL ELITE SRL |
| 10559566 | MEDI'S CAMP SRL |
| 12247480 | BONANZA AGROSERV SRL |
| 14663348 | DACMED SRL |
| 16098046 | PREMEDO SRL |
| 16215901 | EPIONA SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25