Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

ARTDACHMAISTER GROUP S.R.L.

CUI 39555040 · J1/601/2018 · radiată

cu contul HoReCaOS, sau pe email

ARTDACHMAISTER GROUP S.R.L. are CUI 39555040, nr. de înregistrare J1/601/2018, înmatriculată pe 28.06.2018. Sediul social e în Municipiul Alba Iulia, jud. Alba. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 4120. În 2020: cifră de afaceri 649.607 lei, profit net 357.589 lei, 4 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

0/10
Semnale serioase de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-8 Firmă radiată — nu mai există juridic
-4 Inactivă fiscal — TVA nedeductibilă la facturile primite
-1 Cifra de afaceri a scăzut 33% față de anul anterior
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 650 mii lei · mediana 221 mii lei 294% din mediană
Profit net 358 mii lei · mediana 19 mii lei de 19× mediana
Salariați 4 · mediana 2 200% din mediană
Marjă netă 55% · mediana 9.3% 591% din mediană
Cifră pe salariat 162 mii lei · mediana 141 mii lei 115% din mediană

Comparat cu 112.115 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 650 mii lei
2018: 15 mii lei 182019: 973 mii lei 192020: 650 mii lei 20
Profit net 358 mii lei
2018: -50 mii lei 182019: 724 mii lei 192020: 358 mii lei 20
Salariați 4
2018: 3 182019: 2 192020: 4 20
Bilanț detaliat · 3 ani (lei)
Indicator202020192018
Cifra de afaceri netă649.607972.68015.000
Venituri totale649.607972.68015.000
Cheltuieli totale285.522238.60464.483
Profit / pierdere brută364.085734.076-49.483
Profit / pierdere netă357.589724.341-49.933
Active imobilizate1212—
Active circulante1.188.679838.673180.174
Stocuri12.3227.894832
Creanțe164.777956.031
Casa și conturi la bănci1.011.580830.684173.311
Datorii155.689163.272229.907
Capitaluri proprii1.033.002675.413-49.733
Capital subscris vărsat200200200
Număr mediu de salariați423

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalINACTIV
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareRADIERE din data 15.09.2026
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Alba
CAEN principal4120
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCARTDACHMAISTER GROUP S.R.L.
Nr. reg. com.J01/601/2018
EUIDROONRC.J1/601/2018
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2018-06-28
Sediu socialStr. Mărăşeşti, 50A, Mun. Alba Iulia, ALBA
Domiciliu fiscalJUD. ALBA, MUN. ALBA IULIA, STR. MĂRĂŞEŞTI, NR.50A, AP.2
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

41202018 – 2020

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (2)

44844699 DIDIAŞ CONSTRUCŢII S.R.L. inactiv

CAEN autorizat (9)

412043114312433243334334433943914399

Alte firme din Alba

1751928 EMI SRL
1761042 MONOLIT SRL
1762048 HERCULES SA
1764324 MELCOM SRL
1770261 PREGO SA
1771011 CASA LUC SRL
2823968 COMINCO BUCURESTI SA SUCURSALA ARDEAL ABRUD
3500388 BEN ONI LOGHIN SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25