BAZAR SI DISTRIBUTIE S.R.L.
CUI 39561173 · J40/12425/2023
BAZAR SI DISTRIBUTIE S.R.L. are CUI 39561173, nr. de înregistrare J40/12425/2023, înmatriculată pe 05.07.2023. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 6, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4636. În 2025: cifră de afaceri 54.089 lei, profit net 10.473 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 54 mii lei · mediana 199 mii lei | 27% din mediană |
| Profit net | 10 mii lei · mediana 3 mii lei | 370% din mediană |
| Marjă netă | 19.4% · mediana 1.6% | de 12× mediana |
Comparat cu 270.641 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 54.089 | 89.683 | 28.677 | 60.100 | 5.371 | — | 8.422 | 11.698 |
| Venituri totale | 54.089 | 89.683 | 28.677 | 60.100 | 5.438 | 0 | 8.422 | 11.698 |
| Cheltuieli totale | 40.477 | 78.485 | 24.130 | 39.786 | 5.932 | 313 | 8.852 | 11.406 |
| Profit / pierdere brută | 13.612 | 11.198 | 4.547 | 20.314 | -494 | -313 | -430 | 292 |
| Profit / pierdere netă | 10.473 | 11.198 | 3.653 | 18.547 | -657 | -313 | -683 | -59 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 765 |
| Active circulante | 51.246 | 32.720 | 25.806 | 20.624 | 5.436 | 1.705 | 1.867 | 5.635 |
| Stocuri | 22.500 | 18.283 | 10.800 | 5.408 | 2.762 | — | — | 2.499 |
| Creanțe | 23.424 | 9.368 | 4.335 | 3.189 | 913 | 737 | 737 | 2.086 |
| Casa și conturi la bănci | 5.322 | 5.069 | 10.671 | 12.027 | 1.761 | 968 | 1.130 | 1.050 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | 200 |
| Datorii | 8.886 | 834 | 5.118 | 3.589 | 6.948 | 2.560 | 2.409 | 6.459 |
| Capitaluri proprii | 42.360 | 31.886 | 20.688 | 17.035 | -1.512 | -855 | -542 | 141 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | 1 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 05.07.2023 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 4636 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | BAZAR SI DISTRIBUTIE S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J40/12425/2023 |
| EUID | ROONRC.J40/12425/2023 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2023-07-05 |
| Sediu social | Str. Valea Călugărească, 14, Sector 6 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. VALEA CĂLUGĂREASCĂ, NR.14, BL.2, SC.A, ET.4, AP.13 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AMBU STAR MEDICAL-CARE S.R.L. | aceeași clădire |
| ARSIS TRADING SRL | aceeași clădire |
| COMITAL PRINT SRL inactiv | aceeași clădire |
| CUBE ENTERTAINMENT SRL inactiv | aceeași clădire |
| DANDRE FLOMARKT S.R.L. | aceeași clădire |
| EVOLVE SOFTWARE SRL inactiv | aceeași clădire |
| INDYCODING SRL | aceeași clădire |
| M.R.C. ASSET INVESTMENT S.R.L. | aceeași clădire |
| MDM DRESS DESIGN SRL inactiv | aceeași clădire |
| MOBICELL SRL | aceeași clădire |
| MOBIUP DISTRIBUTION SRL | aceeași clădire |
| PYGMALION TRADING SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4636 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (20)
Sunt 20 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (11)
Alte firme din Bucureşti
| 349893 | MAG UNION FOODS SRL |
| 428989 | LEMARCO SA |
| 1097530 | MONDELEZ ROMANIA S.A. |
| 1578968 | ENNI IMPEX SRL |
| 1641992 | ZAHARUL LIESTI S.A. |
| 2354535 | SUMMUS SRL |
| 3941724 | EDISON COMPANY SRL |
| 4137770 | INTERCOM SARMIS SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08