CXF PHOTO PHACTORY S.R.L.
CUI 39572946 · J2018000683103
CXF PHOTO PHACTORY S.R.L. are CUI 39572946, nr. de înregistrare J2018000683103, înmatriculată pe 03.07.2018. Sediul social e în Municipiul Buzău, jud. Buzău. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 7420. În 2025: cifră de afaceri 412.429 lei, pierdere netă 67.512 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 412 mii lei · mediana 172 mii lei | 240% din mediană |
| Profit net | -68 mii lei · mediana 31 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -16.4% · mediana 23.7% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 412 mii lei · mediana 176 mii lei | 234% din mediană |
Comparat cu 103.071 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 412.429 | 352.964 | 287.116 | 197.626 | 165.408 | 134.363 | 42.107 | 23.487 |
| Venituri totale | 622.640 | 352.964 | 287.117 | 209.685 | 166.471 | 134.363 | 42.107 | 23.487 |
| Cheltuieli totale | 671.473 | 344.436 | 277.576 | 181.092 | 131.635 | 55.104 | 20.168 | 4.191 |
| Profit / pierdere brută | -48.833 | 8.528 | 9.541 | 28.593 | 34.836 | 79.259 | 21.939 | 19.296 |
| Profit / pierdere netă | -67.512 | 2.771 | 6.670 | 23.350 | 30.991 | 75.228 | 20.710 | 18.591 |
| Active imobilizate | 295.772 | 162.637 | 148.276 | 63.200 | 80.436 | — | — | — |
| Active circulante | 70.408 | 92.001 | 67.818 | 164.185 | 135.878 | 135.051 | 50.888 | 19.749 |
| Stocuri | 8.298 | — | — | — | 2.351 | 4.706 | 2.355 | — |
| Creanțe | 53.129 | 41.035 | 33.626 | 24.948 | 15.719 | 9.157 | 2.000 | — |
| Casa și conturi la bănci | 8.981 | 50.966 | 34.192 | 139.237 | 117.808 | 121.188 | 46.533 | 19.749 |
| Datorii | 325.182 | 146.128 | 110.355 | 58.315 | 70.594 | 20.322 | 11.387 | 958 |
| Capitaluri proprii | 40.998 | 108.510 | 105.739 | 169.070 | 145.720 | 114.729 | 39.501 | 18.791 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Sun Dec 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 03.07.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău |
| CAEN principal | 7420 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CXF PHOTO PHACTORY S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2018000683103 |
| EUID | ROONRC.J2018000683103 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-07-03 |
| Sediu social | Str. Păcii, 47, Mun. Buzău, BUZĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BUZĂU, MUN. BUZĂU, STR. PĂCII, NR.47 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| HIDROTERM INVEST SRL | 16 m |
| ROMPIELE & PIELCONF SRL | 29 m |
| TAIME TECH S.R.L. | 39 m |
| SPORT LAND SRL inactiv | 56 m |
| AUM SRL | 67 m |
| EDUARD IMPEX SRL inactiv | 72 m |
| COM AURAS SRL | 77 m |
| OCTOBER 14 EVENT SRL | 77 m |
| NUOVERA RAVXDENT S.R.L. | 88 m |
| REVERSIBLE FILM S.R.L. inactiv | 91 m |
| VICTORIA BLUMETAL S.R.L. | 91 m |
| AGRO DELION TRADE S.R.L. | 117 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7420 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (8)
Alte firme din Buzău
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25