MUSTAŢĂ ADINA CONCEPT S.R.L.
CUI 39587645 · J2018000527380
MUSTAŢĂ ADINA CONCEPT S.R.L. are CUI 39587645, nr. de înregistrare J2018000527380, înmatriculată pe 05.07.2018. Sediul social e în Sat Frânceşti, Comuna Frânceşti, jud. Vâlcea. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9602. În 2025: cifră de afaceri 34.167 lei, profit net 2.289 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 34 mii lei · mediana 66 mii lei | 52% din mediană |
| Profit net | 2 mii lei · mediana 2 mii lei | 136% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 6.7% · mediana 3.7% | 181% din mediană |
| Cifră pe salariat | 34 mii lei · mediana 83 mii lei | 41% din mediană |
Comparat cu 29.296 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 34.167 | 5.555 | — | 65.917 | 50.910 | 34.843 | 52.453 | 26.617 |
| Venituri totale | 34.167 | 5.555 | 0 | 65.917 | 67.586 | 34.843 | 52.453 | 26.617 |
| Cheltuieli totale | 31.246 | 4.313 | — | 56.087 | 80.013 | 34.066 | 25.814 | 11.831 |
| Profit / pierdere brută | 2.921 | 1.242 | 0 | 9.830 | -12.427 | 777 | 26.639 | 14.786 |
| Profit / pierdere netă | 2.289 | 1.187 | 0 | 9.171 | -12.937 | 110 | 25.066 | 13.991 |
| Active imobilizate | 238 | 238 | 238 | 238 | 238 | 238 | — | — |
| Active circulante | 41.868 | 39.846 | 40.163 | 38.717 | 31.992 | 46.799 | 41.997 | 15.137 |
| Stocuri | — | 4.225 | 5.448 | 5.448 | 13.736 | 13.736 | 12.604 | 8.497 |
| Creanțe | — | 1.446 | 1.446 | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 41.868 | 34.175 | 33.269 | 33.269 | 18.256 | 33.063 | 29.393 | 6.640 |
| Datorii | 3.029 | 3.296 | 4.800 | 3.354 | 5.800 | 7.670 | 2.740 | 946 |
| Capitaluri proprii | 39.077 | 36.788 | 35.601 | 35.601 | 26.430 | 39.367 | 39.257 | 14.191 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | — | — | 1 | 1 | 1 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 05.07.2018 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Băbeni |
| CAEN principal | 9602 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MUSTAŢĂ ADINA CONCEPT S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J38/527/2018 |
| EUID | ROONRC.J2018000527380 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-07-05 |
| Sediu social | Str. PRINCIPALĂ, 159, Sat Frânceşti Com. Frânceşti, VÂLCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VÂLCEA, SAT FRÂNCEŞTI COM. FRÂNCEŞTI, STR. PRINCIPALĂ, NR.159 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AGRIKILTI S.R.L. | aceeași clădire |
| ALIANTA FERMIERILOR COOPERATIVA AGRICOLĂ | aceeași clădire |
| AVICARVIL FARMING S.R.L. | aceeași clădire |
| AVICARVIL FARMS S.R.L. | aceeași clădire |
| AVICARVIL POULTRY S.R.L. | aceeași clădire |
| BAICU PATRYSTEF S.R.L. | aceeași clădire |
| BCC INCORPORATE S.R.L. | aceeași clădire |
| CUPTORUL CREDINCIOSULUI S.R.L. | aceeași clădire |
| DEEA PHOTO EVENTS S.R.L. | aceeași clădire |
| KARMA EA S.R.L. | aceeași clădire |
| KARMAVERSE S.R.L. | aceeași clădire |
| OVI YOUNG S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9602 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Vâlcea
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25