ANDREAS & NICHOLAS PROOPTIC S.R.L.
CUI 39609573 · J2018000458316
ANDREAS & NICHOLAS PROOPTIC S.R.L. are CUI 39609573, nr. de înregistrare J2018000458316, înmatriculată pe 11.07.2018. Sediul social e în Municipiul Zalău, jud. Sălaj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8622. În 2025: cifră de afaceri 272.627 lei, profit net 46.337 lei, 3 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 273 mii lei · mediana 220 mii lei | 124% din mediană |
| Profit net | 46 mii lei · mediana 40 mii lei | 115% din mediană |
| Salariați | 3 · mediana 1 | 300% din mediană |
| Marjă netă | 17% · mediana 22.2% | 77% din mediană |
| Cifră pe salariat | 91 mii lei · mediana 202 mii lei | 45% din mediană |
Comparat cu 38.019 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 272.627 | 268.390 | 295.920 | 280.699 | 240.738 | 189.586 | 135.097 | 60.215 |
| Venituri totale | 273.060 | 268.390 | 295.920 | 280.699 | 240.738 | 192.097 | 135.097 | 60.215 |
| Cheltuieli totale | 220.752 | 168.043 | 56.132 | 48.148 | 42.542 | 38.594 | 35.060 | 14.079 |
| Profit / pierdere brută | 52.308 | 100.347 | 239.788 | 232.551 | 198.196 | 153.503 | 100.037 | 46.136 |
| Profit / pierdere netă | 46.337 | 85.929 | 237.745 | 230.631 | 197.268 | 152.356 | 98.687 | 45.554 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 214 |
| Active circulante | 81.185 | 103.249 | 270.214 | 237.068 | 212.375 | 177.473 | 101.580 | 48.386 |
| Creanțe | 4.946 | 26.088 | 195.702 | 189.749 | 2.325 | 1.482 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 76.239 | 77.161 | 74.512 | 47.319 | 210.050 | 175.991 | 101.580 | 48.386 |
| Datorii | 17.121 | 16.992 | 3.638 | 5.289 | 14.386 | 10.437 | 2.690 | 2.846 |
| Capitaluri proprii | 64.064 | 86.257 | 266.576 | 231.779 | 197.989 | 167.036 | 98.890 | 45.754 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 11.07.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sălaj |
| CAEN principal | 8622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ANDREAS & NICHOLAS PROOPTIC S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2018000458316 |
| EUID | ROONRC.J2018000458316 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-07-11 |
| Sediu social | Str. Simion Bărnuţiu, 3, Mun. Zalău, SĂLAJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. SĂLAJ, MUN. ZALĂU, STR. SIMION BĂRNUŢIU, NR.3, BL.A26, AP.1 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BABILONIA DENTAL CAB S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| DIEZ PLUS EXPERT S.R.L. | aceeași clădire |
| E23 - EMAG S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| FABIOLA IONELA TRANS SRL | aceeași clădire |
| MIRAD COZMA DENT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| MIRAD IMPEX SRL | aceeași clădire |
| VULCU ANIMAVET SRL | aceeași clădire |
| CHRISTIAN GOMME S.R.L. | 32 m |
| COFFEFLOR S.R.L. | 32 m |
| M CLEAN SERVICES S.R.L. | 32 m |
| RĂZVAN CONSTRUCT SRL | 32 m |
| BLAJ COMPANY TEAM SRL inactiv | 57 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8622 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (16)
Sunt 16 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Sălaj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25