DEFRIMUR S.R.L.
CUI 39614847 · J2018003062129
DEFRIMUR S.R.L. are CUI 39614847, nr. de înregistrare J2018003062129, înmatriculată pe 12.07.2018. Sediul social e în Municipiul Dej, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 161. În 2025: cifră de afaceri 70.000 lei, pierdere netă 2.148 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 70 mii lei · mediana 254 mii lei | 28% din mediană |
| Profit net | -2 mii lei · mediana 7 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | -3.1% · mediana 3% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 70 mii lei · mediana 162 mii lei | 43% din mediană |
Comparat cu 94.194 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 70.000 | 120.000 | 235.000 | 209.600 | 272.900 | 36.002 | 66.080 | 61.247 |
| Venituri totale | 70.000 | 122.250 | 255.250 | 214.200 | 272.900 | 36.002 | 66.080 | 61.247 |
| Cheltuieli totale | 72.148 | 64.236 | 49.237 | 33.286 | 31.839 | 751 | 4.690 | 2.288 |
| Profit / pierdere brută | -2.148 | 58.014 | 206.013 | 180.914 | 241.061 | 35.251 | 61.390 | 58.959 |
| Profit / pierdere netă | -2.148 | 50.163 | 203.710 | 178.817 | 232.874 | 34.225 | 61.192 | 57.122 |
| Active imobilizate | 90.661 | 106.203 | 121.745 | — | — | 365 | 365 | 365 |
| Active circulante | 31.142 | 66.001 | 110.815 | 422.737 | 385.612 | 153.597 | 118.347 | 57.264 |
| Creanțe | 29.437 | 36.208 | 52.901 | 313.900 | 355.000 | 131.030 | 117.110 | 56.000 |
| Casa și conturi la bănci | 1.705 | 29.793 | 57.914 | 108.837 | 30.612 | 22.567 | 1.237 | 1.264 |
| Datorii | 14.330 | 15.916 | 28.610 | 10.846 | 0 | 1.223 | 198 | 307 |
| Capitaluri proprii | 107.473 | 156.288 | 203.950 | 411.891 | 385.612 | 152.739 | 118.514 | 57.322 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 12.07.2018 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Dej |
| CAEN principal | 161 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DEFRIMUR S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2018003062129 |
| EUID | ROONRC.J2018003062129 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-07-12 |
| Sediu social | Str. Cărăuşilor, 18, Mun. Dej, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. DEJ, STR. CĂRĂUŞILOR, NR.18 |
| Telefon | 0761262941 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| GHE SIM SRL | aceeași clădire |
| ARCHEON DESIGN SRL-D | 170 m |
| BISIFELNIC IMPEX SRL | 170 m |
| FRUCTEMAR SRL | 170 m |
| GECOTEX PRODIMPEX SRL | 170 m |
| H.M.D DREAM CONSTRUCT S.R.L. | 170 m |
| INNOGRID SOLUTIONS S.R.L. | 170 m |
| KALIOP SMART BUSINESS SRL inactiv | 170 m |
| LIDIMAN PRO S.R.L. | 170 m |
| NORTRANS SRL inactiv | 170 m |
| RABIN CONSTRUCT SRL inactiv | 170 m |
| ROCAS COMPANY IMPORT EXPORT SRL | 170 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 161 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (7)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25