STONEMANIA CRISTALE S.R.L.
CUI 39620598 · J40/10048/2018
STONEMANIA CRISTALE S.R.L. are CUI 39620598, nr. de înregistrare J40/10048/2018, înmatriculată pe 13.07.2018. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 1, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 4777. În 2023: cifră de afaceri 1.991 lei, profit net 1.023 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 0 lei · mediana 3 mii lei | 0% din mediană |
Comparat cu 270.641 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | 1.991 | 299.365 | 230.188 | 250.434 | 258.465 | 241.879 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 1.991 | 299.365 | 230.188 | 250.434 | 258.465 | 241.879 |
| Cheltuieli totale | — | — | 807 | 4.403 | 43.934 | 5.805 | 17.508 | 39.212 |
| Profit / pierdere brută | 0 | 0 | 1.184 | 294.962 | 186.254 | 244.629 | 240.957 | 202.667 |
| Profit / pierdere netă | 0 | 0 | 1.023 | 287.845 | 180.577 | 239.069 | 238.372 | 200.248 |
| Active imobilizate | — | — | — | 70 | 144 | 218 | 292 | 366 |
| Active circulante | 932.444 | 932.444 | 932.444 | 940.949 | 663.233 | 581.580 | 438.528 | 219.047 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | 4.613 |
| Creanțe | 891.683 | 891.683 | 891.683 | 857.105 | 568.466 | 491.697 | 360.950 | 117.213 |
| Casa și conturi la bănci | 40.761 | 40.761 | 40.761 | 83.844 | 94.767 | 89.883 | 77.578 | 97.221 |
| Datorii | 0 | 0 | 0 | 7.695 | 5.006 | 4.004 | 0 | 18.965 |
| Capitaluri proprii | 932.444 | 932.444 | 932.444 | 933.324 | 658.371 | 577.794 | 438.820 | 200.448 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 13.07.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 4777 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | STONEMANIA CRISTALE S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J40/10048/2018 |
| EUID | ROONRC.J40/10048/2018 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-07-13 |
| Sediu social | Bld. Ion Mihalache, 156, PARTER, CAMERA 1, Sector 1 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, B-DUL ION MIHALACHE, NR.156, PARTER, CAMERA 1, BL.4, SC.A, AP.1 |
| Telefon | 0770701239 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AL REYAN IMPEX SRL | aceeași clădire |
| CARNICAS IMPEX C&C SRL | aceeași clădire |
| DAT1A ADVISING S.R.L. | aceeași clădire |
| GETIS IMOB S.R.L. | aceeași clădire |
| GRUPPO DM ITALIA S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| IVOSIS S.R.L. | aceeași clădire |
| KENT YAPI EUROPE SRL | aceeași clădire |
| MEDIACOS S.R.L. | aceeași clădire |
| MG MANAGEMENT & SERVICES S.R.L. | aceeași clădire |
| MY SECRET HAIRDRESSING S.R.L. | aceeași clădire |
| NEW FOOD FOR YOU SRL inactiv | aceeași clădire |
| OPTIMAL INSIGHT S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4777 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (27)
Sunt 27 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08