RGR HYDRAULIC TEAM S.R.L.
CUI 39620741 · J2018002407356
RGR HYDRAULIC TEAM S.R.L. are CUI 39620741, nr. de înregistrare J2018002407356, înmatriculată pe 13.07.2018. Sediul social e în Oraş Recaş, jud. Timiş. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 3311. În 2025: cifră de afaceri 779.709 lei, profit net 238.514 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 780 mii lei · mediana 254 mii lei | 307% din mediană |
| Profit net | 239 mii lei · mediana 7 mii lei | de 32× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 30.6% · mediana 3% | de 10× mediana |
| Cifră pe salariat | 780 mii lei · mediana 162 mii lei | 482% din mediană |
Comparat cu 94.201 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 779.709 | 687.180 | 947.023 | 509.095 | 466.301 | 596.291 | 319.963 | 47.009 |
| Venituri totale | 781.039 | 687.180 | 956.865 | 509.095 | 466.320 | 602.342 | 319.978 | 47.009 |
| Cheltuieli totale | 526.025 | 467.755 | 602.055 | 328.349 | 385.856 | 565.632 | 207.544 | 46.353 |
| Profit / pierdere brută | 255.014 | 219.425 | 354.810 | 180.746 | 80.464 | 36.710 | 112.434 | 656 |
| Profit / pierdere netă | 238.514 | 204.825 | 345.753 | 176.826 | 75.801 | 30.723 | 109.230 | 220 |
| Active imobilizate | 316.415 | 163.829 | 139.434 | 140.424 | 146.095 | 125.275 | — | — |
| Active circulante | 992.381 | 767.608 | 476.254 | 399.485 | 272.749 | 198.689 | 131.625 | 18.389 |
| Stocuri | 1.735 | — | — | — | — | — | 1.092 | — |
| Creanțe | 993.022 | 730.663 | 438.818 | 51.709 | 61.020 | 46.044 | 17.865 | 6.763 |
| Casa și conturi la bănci | -2.376 | 36.945 | 37.436 | 347.776 | 211.729 | 152.645 | 112.668 | 11.626 |
| Cheltuieli în avans | 31.877 | 21.255 | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 422.625 | 251.903 | 140.979 | 125.953 | 161.107 | 183.591 | 21.975 | 17.969 |
| Venituri în avans | — | 21.255 | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 918.048 | 679.534 | 474.709 | 413.956 | 257.737 | 140.373 | 109.650 | 420 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 13.07.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş |
| CAEN principal | 3311 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | RGR HYDRAULIC TEAM S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2018002407356 |
| EUID | ROONRC.J2018002407356 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-07-13 |
| Sediu social | Str. Clopotului, 25A, Orş. Recaş, TIMIŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. TIMIŞ, ORŞ. RECAŞ, STR. CLOPOTULUI, NR.25A |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AMCODER S.R.L. | aceeași clădire |
| CRG CONSTRUCT SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ | aceeași clădire |
| ECOBRIQETTE MAL S.R.L. | aceeași clădire |
| MD MOB DESIGN S.R.L. | aceeași clădire |
| AGROPED M&M S.R.L. | 77 m |
| ANLIV MIXT SRL | 77 m |
| DAMZ INSTAL S.R.L. | 77 m |
| FITOTEHNICA PIRSAN S.R.L. | 77 m |
| OVADIA EDUCATION CENTRE S.R.L. | 77 m |
| OVADIA REAL ESTATE S.R.L. | 77 m |
| RECAS DENT S.R.L. inactiv | 77 m |
| VINTAGE CAR AUTO RENT S.R.L. | 77 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 3312 | 2024 – 2025 |
| 3319 | 2018 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (7)
Alte firme din Timiş
Actualizat ANAF: 2026-10-16 · ONRC: 2026-10-25