BUCURIA MAXYS S.R.L.
CUI 39632193 · J27/685/2018
BUCURIA MAXYS S.R.L. are CUI 39632193, nr. de înregistrare J27/685/2018, înmatriculată pe 17.07.2018. Sediul social e în Municipiul Piatra Neamţ, jud. Neamţ. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 5520. În 2025: cifră de afaceri 135.561 lei, profit net 19.767 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 136 mii lei · mediana 166 mii lei | 82% din mediană |
| Profit net | 20 mii lei · mediana 1 mii lei | de 15× mediana |
| Marjă netă | 14.6% · mediana 1% | de 15× mediana |
Comparat cu 55.576 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 135.561 | 259.297 | 172.436 | 157.068 | 163.624 | 123.066 | 122.789 | 21.858 |
| Venituri totale | 135.561 | 259.297 | 172.436 | 157.068 | 163.624 | 123.067 | 122.789 | 21.858 |
| Cheltuieli totale | 112.087 | 194.318 | 224.316 | 147.928 | 148.679 | 76.913 | 75.734 | 20.493 |
| Profit / pierdere brută | 23.474 | 64.979 | -51.880 | 9.140 | 14.945 | 46.154 | 47.055 | 1.365 |
| Profit / pierdere netă | 19.767 | 56.195 | -51.880 | 4.522 | 10.036 | 42.664 | 43.371 | 709 |
| Active imobilizate | 14.720 | 5.139 | 1.178 | 1.852 | 2.525 | 3.199 | — | 2.182 |
| Active circulante | 17.958 | 50.688 | 4.512 | 42.454 | 55.974 | 67.308 | 46.558 | 6.062 |
| Stocuri | — | — | — | 5.148 | 126 | 2.117 | 2.425 | 1.680 |
| Creanțe | 415 | — | — | 33.810 | 40.700 | 18.501 | 40.610 | — |
| Casa și conturi la bănci | 17.543 | 50.688 | 4.512 | 3.496 | 15.148 | 46.690 | 3.523 | 4.382 |
| Datorii | 3.094 | 10.010 | 16.068 | 2.804 | 1.519 | 3.563 | 2.278 | 7.335 |
| Capitaluri proprii | 29.584 | 45.817 | -10.378 | 41.502 | 56.980 | 66.944 | 44.280 | 909 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Mar 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 17.07.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ |
| CAEN principal | 5520 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | BUCURIA MAXYS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J27/685/2018 |
| EUID | ROONRC.J27/685/2018 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-07-17 |
| Sediu social | Str. Dimitrie Leonida, 96B, Mun. Piatra Neamţ, NEAMŢ |
| Domiciliu fiscal | JUD. NEAMŢ, MUN. PIATRA NEAMŢ, STR. DIMITRIE LEONIDA, NR.96B |
| Telefon | 0744784782 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| LEONIDA 1 MAI SRL inactiv | aceeași clădire |
| KAPITAN CONSTRUCT SRL | 42 m |
| ATMEP SA inactiv | 54 m |
| BARBER SAVIN S.R.L. inactiv | 54 m |
| MOLDOPLAST SRL | 54 m |
| URBAN JUNGLE SRL-D inactiv | 54 m |
| ALL CONS SRL | 68 m |
| CARDIO GENESIS S.R.L. | 162 m |
| CONTAB PLUS SRL | 162 m |
| FINANS CONT GRUP SRL inactiv | 162 m |
| FINANS CONT SRL | 162 m |
| MPD DARIPAL CONSULT SRL | 162 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 5590 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (9)
Alte firme din Neamţ
| 2005845 | CARPAŢI ORIENT SRL |
| 2007510 | TRICO BAND SRL |
| 2007811 | DUCA SRL |
| 2040486 | MALVA PRODIMPEX SRL |
| 2044445 | MULTIPLY SRL |
| 2061217 | ELECTROCHIM SRL |
| 2862177 | SERV BLITZ SRL |
| 4042408 | ATLANTA IMPEX SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25