BEAUTY MAKEUP STUDIO S.R.L.
CUI 39633393 · J2/1162/2018
BEAUTY MAKEUP STUDIO S.R.L. are CUI 39633393, nr. de înregistrare J2/1162/2018, înmatriculată pe 17.07.2018. Sediul social e în Municipiul Arad, jud. Arad. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9602. În 2024: cifră de afaceri 1.050 lei, pierdere netă 12.756 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -9 mii lei · mediana 2 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 29.298 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 1.050 | 14.385 | 9.025 | 1.330 | 80 | 326 | — |
| Venituri totale | 0 | 1.050 | 14.385 | 9.025 | 1.330 | 80 | 326 | 0 |
| Cheltuieli totale | 8.938 | 13.806 | 15.629 | 7.037 | 1.723 | 700 | 535 | 2.836 |
| Profit / pierdere brută | -8.938 | -12.756 | -1.244 | 1.988 | -393 | -620 | -209 | -2.836 |
| Profit / pierdere netă | -8.938 | -12.756 | -1.244 | 1.717 | -433 | -622 | -219 | -2.836 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 71 |
| Active circulante | 2.924 | 2.924 | 5.562 | 1.767 | 42 | 185 | 205 | 293 |
| Casa și conturi la bănci | 2.924 | 2.924 | 5.562 | 1.767 | 42 | 185 | 205 | 293 |
| Datorii | 28.055 | 19.118 | 8.999 | 3.960 | 3.952 | 3.662 | 3.060 | 3.000 |
| Capitaluri proprii | -25.131 | -16.194 | -3.437 | -2.193 | -3.910 | -3.477 | -2.855 | -2.636 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 17.07.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad |
| CAEN principal | 9602 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | BEAUTY MAKEUP STUDIO S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J02/1162/2018 |
| EUID | ROONRC.J2/1162/2018 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-07-17 |
| Sediu social | Str. Abatorului, 52, Mun. Arad, ARAD |
| Domiciliu fiscal | JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. ABATORULUI, NR.52 |
| Telefon | 0751761912 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CASIAN ZIAN S.R.L. | aceeași clădire |
| CLAUS INVEST COMPANY SRL inactiv | aceeași clădire |
| CONSTRUCT-IZO SRL inactiv | aceeași clădire |
| DAHDECHER HAUSE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| DANCOS MURE SRL | aceeași clădire |
| DOGGO SITTER S.R.L. | aceeași clădire |
| INSUMO SRL inactiv | aceeași clădire |
| LA TREI FETE SRL | aceeași clădire |
| LALI KER CONSTRUCT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| MAD EURO TRANS SRL inactiv | aceeași clădire |
| MOVING CIVIC GDI S.R.L. | aceeași clădire |
| NATALIA MSM TRANSPORT S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9602 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Arad
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25