NICO UNIQUE BRAND S.R.L.
CUI 39639035 · J2018002040135
NICO UNIQUE BRAND S.R.L. are CUI 39639035, nr. de înregistrare J2018002040135, înmatriculată pe 18.07.2018. Sediul social e în Municipiul Mangalia, jud. Constanţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 5612. În 2025: cifră de afaceri 121.336 lei, profit net 28.864 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Vânzările, stocul, food cost-ul și e-Factura într-un singur loc, cu HoReCaOS. De la 58 de lei pe lună.
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 121 mii lei · mediana 166 mii lei | 73% din mediană |
| Profit net | 29 mii lei · mediana 1 mii lei | de 22× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 23.8% · mediana 1% | de 24× mediana |
| Cifră pe salariat | 121 mii lei · mediana 131 mii lei | 92% din mediană |
Comparat cu 55.582 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 121.336 | 164.147 | 299.718 | 298.448 | 295.249 | 257.003 | 249.165 | 249.609 |
| Venituri totale | 122.271 | 227.011 | 331.738 | 327.916 | 330.113 | 304.024 | 251.833 | 249.609 |
| Cheltuieli totale | 89.767 | 76.650 | 110.070 | 218.358 | 226.434 | 144.879 | 119.873 | 61.862 |
| Profit / pierdere brută | 32.504 | 150.361 | 221.668 | 109.558 | 103.679 | 159.145 | 131.960 | 187.747 |
| Profit / pierdere netă | 28.864 | 146.176 | 221.354 | 109.558 | 100.785 | 156.575 | 129.468 | 185.251 |
| Active imobilizate | 745.000 | 745.935 | 767.747 | 599.767 | 436.787 | 118.807 | 150.827 | — |
| Active circulante | 349.748 | 314.428 | 255.073 | 550.317 | 575.547 | 545.671 | 384.257 | 188.830 |
| Creanțe | 12.544 | 12.544 | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 337.204 | 301.884 | 255.073 | 550.317 | 575.547 | 545.671 | 384.257 | 188.830 |
| Datorii | 17.256 | 10.061 | 55.830 | 372.428 | 314.768 | 35.677 | 22.834 | 3.379 |
| Venituri în avans | — | 935 | 63.799 | 95.819 | 125.287 | 157.307 | 197.331 | — |
| Capitaluri proprii | 1.077.492 | 1.049.367 | 903.191 | 681.837 | 572.279 | 471.494 | 314.919 | 185.451 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 3 | 6 | 5 | 6 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 18.07.2018 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Mangalia |
| CAEN principal | 5612 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | NICO UNIQUE BRAND S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J13/2040/2018 |
| EUID | ROONRC.J2018002040135 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-07-18 |
| Sediu social | Str. Ion Mecu, 8A, CONSTRUCTIA C1. CAMERA NR.1, Mun. Mangalia, CONSTANŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. CONSTANŢA, MUN. MANGALIA, STR. ION MECU, NR.8A, CONSTRUCTIA C1. CAMERA NR.1 |
| Telefon | 0752144609 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ANDANYSTEF DRIVE S.R.L. | aceeași clădire |
| ANDRA-VIOLETA SRL inactiv | aceeași clădire |
| ARON&ANDRA S.R.L. | aceeași clădire |
| BLACK SEA FRANCHISES SRL | aceeași clădire |
| CRISP COLD ICECREAM SRL inactiv | aceeași clădire |
| DUMA ELECTRIC CONSTRUCT SRL inactiv | aceeași clădire |
| FUAT CONSTRUCTII S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| N&A BLACK SEA S.R.L. | aceeași clădire |
| RAPID ELITA CLEANING S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| RAUL & FLORIN SRL inactiv | aceeași clădire |
| REGAL WASH S.R.L. | aceeași clădire |
| SHIP WORKS SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 5610 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Constanţa
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25