DELIAMIHAELA S.R.L.
CUI 39643249 · J2018000515376
DELIAMIHAELA S.R.L. are CUI 39643249, nr. de înregistrare J2018000515376, înmatriculată pe 19.07.2018. Sediul social e în Sat Orleşti, Comuna Orleşti, jud. Vâlcea. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 9621. În 2025: cifră de afaceri 6.000 lei, pierdere netă 3.453 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 6 mii lei · mediana 129 mii lei | 5% din mediană |
| Profit net | -3 mii lei · mediana 4 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -57.6% · mediana 3.6% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 30.785 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 6.000 | 39.842 | 66.845 | 80.105 | 63.365 | 37.145 | 36.941 | 1.406 |
| Venituri totale | 6.000 | 39.842 | 75.485 | 87.769 | 63.365 | 54.288 | 46.798 | 1.406 |
| Cheltuieli totale | 9.453 | 20.105 | 68.897 | 62.043 | 29.526 | 52.691 | 46.114 | 888 |
| Profit / pierdere brută | -3.453 | 19.737 | 6.588 | 25.726 | 33.839 | 1.597 | 684 | 518 |
| Profit / pierdere netă | -3.453 | 19.338 | 5.900 | 24.903 | 32.319 | 954 | 249 | 476 |
| Active circulante | 23.887 | 27.360 | 16.197 | 14.934 | 39.327 | 8.334 | 17.572 | 15.962 |
| Stocuri | 9.426 | — | — | — | — | 5.413 | 7.337 | 15.278 |
| Creanțe | — | — | — | 4.538 | 38 | 38 | 4.541 | 5 |
| Casa și conturi la bănci | 14.461 | 27.360 | 16.197 | 10.396 | 39.289 | 2.883 | 5.694 | 679 |
| Datorii | 0 | 20 | 8.196 | -14.167 | 5.129 | 6.455 | 16.647 | 15.286 |
| Capitaluri proprii | 23.887 | 27.340 | 8.001 | 29.101 | 34.198 | 1.879 | 925 | 676 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 19.07.2018 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Drăgăşani |
| CAEN principal | 9621 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DELIAMIHAELA S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2018000515376 |
| EUID | ROONRC.J2018000515376 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-07-19 |
| Sediu social | Str PRINCIPALĂ, 111, Sat Orleşti Com. Orleşti, VÂLCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VÂLCEA, SAT ORLEŞTI COM. ORLEŞTI, STR PRINCIPALĂ, NR.111 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AD GLOBAL TRANSIT S.R.L. | aceeași clădire |
| BRIVET S.R.L. | aceeași clădire |
| CLARITAS VISIO S.R.L. | aceeași clădire |
| EAST TRAILERS STORE S.R.L. | aceeași clădire |
| ECOTOR COM S.R.L. | aceeași clădire |
| FAO CLINIC S.R.L. | aceeași clădire |
| FAO LOGISTIC S.R.L. | aceeași clădire |
| FAO SRL | aceeași clădire |
| FARMACIA ANACARDIUM S.R.L. | aceeași clădire |
| FOLEA MEDFAM S.R.L. | aceeași clădire |
| GIORGIO COM SRL | aceeași clădire |
| GIORGIO PANIFICAȚIE S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 9621 | 2025 |
| 9602 | 2018 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Vâlcea
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25