ANTONIA DERATOXIC S.R.L.
CUI 39653277 · J40/10457/2018
ANTONIA DERATOXIC S.R.L. are CUI 39653277, nr. de înregistrare J40/10457/2018, înmatriculată pe 23.07.2018. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 3, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 8121. În 2025: cifră de afaceri 198.561 lei, profit net 90.750 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 199 mii lei · mediana 188 mii lei | 106% din mediană |
| Profit net | 91 mii lei · mediana 26 mii lei | 355% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 45.7% · mediana 15.2% | 301% din mediană |
| Cifră pe salariat | 199 mii lei · mediana 127 mii lei | 157% din mediană |
Comparat cu 43.055 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 198.561 | 203.802 | 161.810 | 148.310 | 225.819 | 125.946 | 46.975 | 5.875 |
| Venituri totale | 198.561 | 213.802 | 274.901 | 148.310 | 225.819 | 125.946 | 46.975 | 5.875 |
| Cheltuieli totale | 105.825 | 108.582 | 220.919 | 122.821 | 51.467 | 31.914 | 23.862 | 2.503 |
| Profit / pierdere brută | 92.736 | 105.220 | 53.982 | 25.489 | 174.352 | 94.032 | 23.113 | 3.372 |
| Profit / pierdere netă | 90.750 | 103.610 | 51.233 | 21.812 | 168.391 | 90.391 | 21.704 | 3.196 |
| Active imobilizate | 4.153 | 10.572 | 24.657 | 136.482 | 13.875 | — | — | 290 |
| Active circulante | 118.601 | 99.495 | 181.236 | 102.488 | 157.775 | 92.451 | 25.665 | 4.838 |
| Stocuri | 0 | 0 | — | — | — | — | — | 3.664 |
| Creanțe | 112.825 | 49.806 | 46.931 | 43.500 | 56.369 | 21.164 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 5.776 | 49.689 | 134.305 | 58.988 | 101.406 | 71.287 | 25.665 | 1.174 |
| Datorii | 31.271 | 5.824 | 53.691 | 138.001 | 3.019 | 1.820 | 565 | 1.732 |
| Capitaluri proprii | 91.483 | 104.243 | 152.202 | 100.969 | 168.631 | 90.631 | 25.100 | 3.396 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 23.07.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 8121 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ANTONIA DERATOXIC S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J40/10457/2018 |
| EUID | ROONRC.J40/10457/2018 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-07-23 |
| Sediu social | Str. Cugir, 36, C1, CAMERA 1, Sector 3 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. CUGIR, NR.36, C1, CAMERA 1 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| LUCHY-Y STAR ACTIV SRL inactiv | aceeași clădire |
| ROMINA&CLEAN S.R.L. | aceeași clădire |
| SHANGHAI YITAO TRADING DEVELOPMENT CO., LTD, SHANGHAI- SUCURSALA BUCURESTI | aceeași clădire |
| ANDVISIBLE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| LOREDANA INTERNATIONAL COM SRL inactiv | aceeași clădire |
| DENYA DECOR EXCLUSIV SRL | 24 m |
| ROYAL TEAM DELUXE SHOP S.R.L. | 24 m |
| TRANDAFIR ROŞU CONCEPT SRL inactiv | 24 m |
| CMD SIAJ S.R.L. inactiv | 28 m |
| NICOMEXIM ALIN SRL | 28 m |
| NICOMEXIM PIANO'92 SRL inactiv | 28 m |
| CONSTANT SMART COM SRL inactiv | 30 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 8121 | 2023 – 2025 |
| 8129 | 2018 – 2022 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (4)
| 18680490 | LUCHY-Y STAR ACTIV SRL inactiv |
| 28189938 | SHANGHAI YITAO TRADING DEVELOPMENT CO., LTD, SHANGHAI- SUCURSALA BUCURESTI |
| 50659416 | ROMINA&CLEAN S.R.L. |
CAEN autorizat (12)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08