PIESE DG STOICA S.R.L.
CUI 39655030 · J2018000448348
PIESE DG STOICA S.R.L. are CUI 39655030, nr. de înregistrare J2018000448348, înmatriculată pe 23.07.2018. Sediul social e în Sat Buzescu, Comuna Buzescu, jud. Teleorman. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4782. În 2025: cifră de afaceri 117.247 lei, profit net 11.301 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 117 mii lei · mediana 199 mii lei | 59% din mediană |
| Profit net | 11 mii lei · mediana 3 mii lei | 399% din mediană |
| Marjă netă | 9.6% · mediana 1.6% | 600% din mediană |
Comparat cu 270.677 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 117.247 | 141.821 | 93.609 | 62.383 | 55.113 | 41.957 | 23.569 | 5.872 |
| Venituri totale | 117.247 | 142.800 | 93.721 | 62.383 | 55.113 | 41.957 | 23.569 | 5.872 |
| Cheltuieli totale | 104.167 | 130.701 | 83.853 | 52.508 | 52.609 | 37.394 | 20.319 | 2.896 |
| Profit / pierdere brută | 13.080 | 12.099 | 9.868 | 9.875 | 2.504 | 4.563 | 3.250 | 2.976 |
| Profit / pierdere netă | 11.301 | 10.453 | 8.468 | 8.209 | 850 | 3.321 | 2.543 | 2.873 |
| Active circulante | 67.822 | 52.050 | 13.225 | 26.976 | 12.676 | 14.276 | 6.756 | 3.176 |
| Stocuri | 16.007 | 17.875 | 4.095 | 2.090 | 978 | 1.413 | 2.025 | 1.986 |
| Creanțe | 9.056 | 1.510 | 3.490 | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 42.759 | 32.665 | 5.640 | 24.886 | 11.698 | 12.863 | 4.731 | 1.190 |
| Cheltuieli în avans | — | — | 18.333 | — | — | — | — | — |
| Datorii | 19.603 | 15.132 | 5.094 | 8.980 | 2.889 | 5.339 | 1.140 | 103 |
| Capitaluri proprii | 48.219 | 36.918 | 26.464 | 17.996 | 9.787 | 8.937 | 5.616 | 3.073 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 23.07.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Teleorman |
| CAEN principal | 4782 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | PIESE DG STOICA S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2018000448348 |
| EUID | ROONRC.J2018000448348 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-07-23 |
| Sediu social | Str. 1 Mai, 9, Sat Buzescu Com. Buzescu, TELEORMAN |
| Domiciliu fiscal | JUD. TELEORMAN, SAT BUZESCU COM. BUZESCU, STR. 1 MAI, NR.9 |
| Telefon | 0766871614 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BACO FASHION ATELIER S.R.L. | aceeași clădire |
| DAMIGAB CONSULTING S.R.L. | aceeași clădire |
| IN FOREST UP S.R.L. | aceeași clădire |
| LA NICCO SRL | aceeași clădire |
| MILENA FOOD CONSULTING S.R.L. | aceeași clădire |
| STOICA VALENTIN TRANSPORT S.R.L. | aceeași clădire |
| ARISEL INTERCOM SRL | 197 m |
| YVG & ANDREY SRL | 197 m |
| CREATIVE FASHION CONCEPT S.R.L. | 354 m |
| IRTA METAL SRL inactiv | 354 m |
| SANGIO IMPEX SRL inactiv | 354 m |
| NEVA NEVA CONSTRUCT S.R.L. inactiv | 361 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 4782 | 2025 |
| 4532 | 2021 – 2024 |
| 4520 | 2018 – 2020 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Teleorman
| 3123008 | START COM SRL |
| 3281695 | ALFA SERV SRL |
| 3927460 | PICBEN IMPEX SRL |
| 3927657 | MNCOM SRL |
| 6131676 | CRISSIBI IMPEX SRL |
| 6252287 | EMDA COM AUTO SRL |
| 7446338 | COMPLEX DACIA SRL |
| 7771150 | RIKI COM SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25