NEDELEA INSTAL INDUSTRIES S.R.L.
CUI 39663556 · J16/1653/2018
NEDELEA INSTAL INDUSTRIES S.R.L. are CUI 39663556, nr. de înregistrare J16/1653/2018, înmatriculată pe 24.07.2018. Sediul social e în Sat Cosoveni, Comuna Cosoveni, jud. Dolj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4321. În 2025: cifră de afaceri 23.670 lei, profit net 1.635 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 24 mii lei · mediana 221 mii lei | 11% din mediană |
| Profit net | 2 mii lei · mediana 19 mii lei | 9% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 6.9% · mediana 9.3% | 74% din mediană |
| Cifră pe salariat | 24 mii lei · mediana 141 mii lei | 17% din mediană |
Comparat cu 112.121 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 23.670 | 65.813 | 98.510 | 77.066 | 25.625 | 7.440 | 480 |
| Venituri totale | 23.670 | 65.813 | 98.510 | 77.066 | 25.625 | 7.440 | 480 |
| Cheltuieli totale | 21.614 | 62.288 | 96.365 | 62.596 | 19.696 | 3.098 | 556 |
| Profit / pierdere brută | 2.056 | 3.525 | 2.145 | 14.470 | 5.929 | 4.342 | -76 |
| Profit / pierdere netă | 1.635 | 2.652 | 1.624 | 12.158 | 5.159 | 4.128 | -91 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | 64 | 152 |
| Active circulante | 9.105 | 22.048 | 29.173 | 14.714 | 6.768 | 6.705 | 471 |
| Creanțe | 8.000 | 19.200 | 21.500 | 13.180 | 3.000 | — | 5 |
| Casa și conturi la bănci | 1.105 | 2.848 | 7.673 | 1.534 | 3.768 | 6.705 | 466 |
| Datorii | 1.614 | 16.192 | 15.100 | 2.265 | 599 | 2.598 | 580 |
| Capitaluri proprii | 7.491 | 5.856 | 14.073 | 12.449 | 6.169 | 4.171 | 43 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 24.07.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj |
| CAEN principal | 4321 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | NEDELEA INSTAL INDUSTRIES S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J16/1653/2018 |
| EUID | ROONRC.J16/1653/2018 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-07-24 |
| Sediu social | Str. Zugravului, 56, Sat Coşoveni Com. Coşoveni, DOLJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. DOLJ, SAT COŞOVENI COM. COŞOVENI, STR. ZUGRAVULUI, NR.56 |
| Telefon | 0773742960 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BNZALIN S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| IANDRU PRODUCTION SRL inactiv | aceeași clădire |
| JAKOB METAL CONS S.R.L. | aceeași clădire |
| JAKOB TRANSPORT & TRANSLATE SRL inactiv | aceeași clădire |
| MIN COS GARAGE S.R.L. | aceeași clădire |
| MĂNEL TRANSPORT S.R.L. | aceeași clădire |
| PARASCHIVOIU DANIEL S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ROTERM PELL SRL | aceeași clădire |
| MARCHET DANY S.R.L. | 393 m |
| MOJA VERTICAL S.R.L. inactiv | 393 m |
| QUIET COFFEE S.R.L. | 393 m |
| FLORPRED SRL inactiv | 409 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4321 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Dolj
| 2298303 | 2 IND SRL |
| 2304120 | GIKSI COM SRL |
| 2304995 | ELECTRIC ILINET SRL |
| 2310997 | JAMACO COMAT SRL |
| 2313870 | ENERGOREP SRL |
| 3085869 | AMPER SRL |
| 3443436 | VEMAN IMPEX SRL |
| 4940387 | RELBO SERVICE SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25