INTERMEDIA MURES S.R.L.
CUI 39664560 · J2018001142261
INTERMEDIA MURES S.R.L. are CUI 39664560, nr. de înregistrare J2018001142261, înmatriculată pe 25.07.2018. Sediul social e în Municipiul Târgu Mureş, jud. Mureş. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6612. În 2025: cifră de afaceri 67.020 lei, profit net 21.364 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 67 mii lei · mediana 111 mii lei | 60% din mediană |
| Profit net | 21 mii lei · mediana 23 mii lei | 94% din mediană |
| Marjă netă | 31.9% · mediana 26.9% | 119% din mediană |
Comparat cu 14.295 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 67.020 | 102.716 | 41.297 | 100.085 | 147.656 | 45.378 | 59.340 | 46.921 |
| Venituri totale | 67.020 | 102.716 | 41.297 | 100.091 | 157.341 | 45.378 | 59.340 | 46.921 |
| Cheltuieli totale | 41.683 | 36.300 | 55.079 | 27.496 | 33.327 | 10.355 | 9.486 | 1.260 |
| Profit / pierdere brută | 25.337 | 66.416 | -13.782 | 72.595 | 124.014 | 35.023 | 49.854 | 45.661 |
| Profit / pierdere netă | 21.364 | 56.002 | -13.782 | 69.928 | 120.116 | 33.684 | 48.073 | 44.253 |
| Active imobilizate | 3.221 | 5.890 | 9.861 | 10.887 | 10.836 | 1.197 | — | — |
| Active circulante | 60.549 | 63.877 | 18.315 | 74.161 | 199.138 | 86.170 | 71.545 | 45.139 |
| Stocuri | — | — | — | 9 | — | — | 87 | — |
| Creanțe | 7.767 | 5.923 | 9.458 | 65.709 | 5.709 | 546 | 1.863 | 12.144 |
| Casa și conturi la bănci | 52.782 | 57.954 | 8.857 | 8.443 | 193.429 | 85.624 | 69.595 | 32.995 |
| Datorii | 33.733 | 17.294 | 31.705 | 14.795 | 14.349 | 2.179 | 3.019 | 686 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | 9.679 | — | — |
| Capitaluri proprii | 30.037 | 52.473 | -3.529 | 70.253 | 195.625 | 75.509 | 68.526 | 44.453 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 25.07.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş |
| CAEN principal | 6612 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | INTERMEDIA MURES S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2018001142261 |
| EUID | ROONRC.J2018001142261 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-07-25 |
| Sediu social | Bld. 1 Decembrie 1918, 126, Mun. Târgu Mureş, MUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, BLD. 1 DECEMBRIE 1918, NR.126, AP.19 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BOBITA PRODCOM SRL inactiv | aceeași clădire |
| WHITE BEAR MEDICINE S.R.L. | aceeași clădire |
| FINANCIAL EXPERT CONT SRL inactiv | 27 m |
| PANDORESZ WERK S.R.L. | 27 m |
| D&A ASCENDANT SRL | 28 m |
| MYDENT STUDIO S.R.L. | 28 m |
| PERLUC IMPEX SRL inactiv | 28 m |
| AFFARONE TRANSILVANIA SRL | 42 m |
| SYNERGIE SRL | 42 m |
| ROCOR IMPEX SRL | 44 m |
| AMIRATRANS SERV S.R.L. inactiv | 46 m |
| CLEANWASH HOME S.R.L. inactiv | 46 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6612 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (8)
Alte firme din Mureş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25