Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

ZAMFIRA SOFT S.R.L.

CUI 39664683 · J2018000393369

cu contul HoReCaOS, sau pe email

ZAMFIRA SOFT S.R.L. are CUI 39664683, nr. de înregistrare J2018000393369, înmatriculată pe 24.07.2018. Sediul social e în Loc. Isaccea, Oraş Isaccea, jud. Tulcea. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 8699. În 2025: cifră de afaceri 311.105 lei, profit net 165.184 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

10/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
+1 Cifra de afaceri a crescut 20%
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive
+1 Înscrisă în Registrul RO e-Factura

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

2contracte
950 leivaloare totală
2autorități
DataAutoritateObiectValoare
2024-04-25 SCOALA GIMNAZIALA SPECIALA NR.14 TULCEA Servicii de asistenta si de consultanta 200 lei
2024-04-09 Inspectoratul Teritorial pentru Calitatea Semi Servicii de asistenta si de consultanta 750 lei

Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 311 mii lei · mediana 219 mii lei 142% din mediană
Profit net 165 mii lei · mediana 40 mii lei 413% din mediană
Salariați 2 · mediana 1 200% din mediană
Marjă netă 53.1% · mediana 22.3% 238% din mediană
Cifră pe salariat 156 mii lei · mediana 202 mii lei 77% din mediană

Comparat cu 37.959 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 311 mii lei
2018: 13 mii lei 182019: 28 mii lei 192020: 43 mii lei 202021: 44 mii lei 212022: 292 mii lei 222023: 60 mii lei 232024: 259 mii lei 242025: 311 mii lei 25
Profit net 165 mii lei
2018: 4 mii lei 182019: 885 lei 192020: 11 mii lei 202021: 8 mii lei 212022: 225 mii lei 222023: 257 lei 232024: 197 mii lei 242025: 165 mii lei 25
Salariați 2
2018: 1 182019: 2 192020: 2 202021: 2 212022: 2 222023: 2 232024: 2 242025: 2 25
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
Indicator20252024202320222021202020192018
Cifra de afaceri netă311.105258.55159.890292.33444.05043.45027.60012.630
Venituri totale311.180258.58659.961292.38344.05743.45227.60612.630
Cheltuieli totale136.66153.29459.10464.18934.89831.99026.6038.342
Profit / pierdere brută174.519205.292857228.1949.15911.4621.0034.288
Profit / pierdere netă165.184197.459257225.2707.90010.8698854.162
Active imobilizate2.892———————
Active circulante171.212275.390101.112357.23217.04419.26118.91312.140
Creanțe12.85828.93237.040201.06850020015.9202.290
Casa și conturi la bănci158.354246.45864.072156.16416.54419.0612.9939.850
Datorii8.62053.17176.353131.6623.8973.14513.6667.778
Capitaluri proprii165.484222.21924.759225.57013.14716.1165.2474.362
Capital subscris vărsat200200200200200200200200
Număr mediu de salariați22222221

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturaînscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time)
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 24.07.2018
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Tulcea
CAEN principal8699
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCZAMFIRA SOFT S.R.L.
Nr. reg. com.J36/393/2018
EUIDROONRC.J2018000393369
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2018-07-24
Sediu socialStr. Dobrogeanu Gherea, 16, camera 2, Orş. Isaccea, TULCEA
Domiciliu fiscalJUD. TULCEA, ORŞ. ISACCEA, STR. DOBROGEANU GHEREA, NR.16, CAMERA 2
Telefon0743673561
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
ANIPSED FLO SRL aceeași clădire
DIONEEA SOFT S.R.L. aceeași clădire
ETAVAL CONSTRUCT SRL inactiv aceeași clădire
MIRANGY-ŞIC SRL inactiv aceeași clădire
SIGMA CARRIER S.R.L. aceeași clădire
BORISMAR SRL 64 m
CONSTANTIN CONSULTING 2020 S.R.L. 64 m
BIARIT SRL 149 m
CREATIVE LITERAM S.R.L. 149 m
DUOCRIS SRL 149 m
TIBISAV SRL 149 m
YMPROVED MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L. 149 m

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (2)

86992025
86902018 – 2024

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

CAEN autorizat (0)

Niciunul.

Alte firme din Tulcea

35753125 EXPERT MEDFIZ SRL
35862548 IRIS LENS CLAR SRL
40203683 AID-MED S.R.L.
40482359 IRIDAV MEDSERV S.R.L.
41187411 PETCRISSMED S.R.L.
44592664 GETA TEODOROF ASISTENT MEDICAL S.R.L.
46869142 DAVIRA COMMUNITY S.R.L.
48286790 CEREBRIUM S.R.L.

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-12