OPTIFUSION RED S.R.L.
CUI 39668340 · J2018002097137
OPTIFUSION RED S.R.L. are CUI 39668340, nr. de înregistrare J2018002097137, înmatriculată pe 25.07.2018. Sediul social e în Municipiul Constanţa, jud. Constanţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4774. În 2025: cifră de afaceri 237.990 lei, profit net 15.410 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 238 mii lei · mediana 199 mii lei | 120% din mediană |
| Profit net | 15 mii lei · mediana 3 mii lei | 544% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 6.5% · mediana 1.6% | 406% din mediană |
| Cifră pe salariat | 238 mii lei · mediana 224 mii lei | 106% din mediană |
Comparat cu 270.677 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 237.990 | 235.093 | 214.448 | 202.205 | 155.703 | 128.139 | 161.510 | 84.924 |
| Venituri totale | 237.990 | 235.093 | 214.448 | 202.205 | 155.703 | 128.139 | 161.510 | 84.924 |
| Cheltuieli totale | 220.247 | 217.465 | 187.878 | 176.359 | 145.144 | 139.141 | 140.042 | 71.911 |
| Profit / pierdere brută | 17.743 | 17.628 | 26.570 | 25.846 | 10.559 | -11.002 | 21.468 | 13.013 |
| Profit / pierdere netă | 15.410 | 15.324 | 24.468 | 23.864 | 9.002 | -12.223 | 19.854 | 11.685 |
| Active imobilizate | 1.808 | 5.454 | 10.734 | 11.109 | 14.209 | 17.310 | 20.410 | 23.510 |
| Active circulante | 41.693 | 36.951 | 25.457 | 26.169 | 24.854 | 13.852 | 16.801 | 24.899 |
| Stocuri | 21.689 | 20.005 | 19.561 | 15.957 | 9.806 | 5.451 | 9.657 | 16.977 |
| Creanțe | 1.500 | 1.500 | 1.500 | 1.500 | 1.500 | 1.500 | 1.500 | 1.500 |
| Casa și conturi la bănci | 18.504 | 15.446 | 4.396 | 8.712 | 13.548 | 6.901 | 5.644 | 6.422 |
| Datorii | 27.851 | 26.841 | 9.186 | 34.741 | 27.524 | 20.994 | 14.820 | 36.524 |
| Capitaluri proprii | 15.650 | 15.564 | 27.005 | 2.537 | 11.539 | 10.168 | 22.391 | 11.885 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Wed May 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 25.07.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa |
| CAEN principal | 4774 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | OPTIFUSION RED S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2018002097137 |
| EUID | ROONRC.J2018002097137 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-07-25 |
| Sediu social | Bld. Mamaia, 523, Mun. Constanţa, CONSTANŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, BLD. MAMAIA, NR.523, ET.6, AP.50 |
| Telefon | 0723882313 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ELLA STORE S.R.L. | aceeași clădire |
| ENGINE WHEEL SERV S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| IWORKOUT FITNESS & GYM S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| PLAY IT FORWARD S.R.L. | aceeași clădire |
| PURE TIME S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| SOSI BEACH S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| DAS INTERNATIONAL TRADING S.R.L. inactiv | 323 m |
| FLOWERS FAMOUS S.R.L. | 363 m |
| PRIVATE REAL ESTATE S.R.L. | 363 m |
| BROS CAFE TRADE SRL | 381 m |
| MANADARINE CAPITAL S.R.L. | 381 m |
| PINOS TRADE 2001 SRL inactiv | 419 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4774 | 2025 |
| 4778 | 2018 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (6)
| 30922789 | PURE TIME S.R.L. inactiv |
| 39708437 | ENGINE WHEEL SERV S.R.L. inactiv |
| 43051024 | IWORKOUT FITNESS & GYM S.R.L. inactiv |
| 45759990 | SOSI BEACH S.R.L. inactiv |
| 47509370 | PLAY IT FORWARD S.R.L. |
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Constanţa
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25