Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

BANATRONICS S.R.L.

CUI 39674130 · J35/2570/2018

cu contul HoReCaOS, sau pe email

BANATRONICS S.R.L. are CUI 39674130, nr. de înregistrare J35/2570/2018, înmatriculată pe 26.07.2018. Sediul social e în Municipiul Timişoara, jud. Timiş. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 6209. În 2025: cifră de afaceri 647.666 lei, profit net 415.209 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

10/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
+1 Cifra de afaceri a crescut 78%
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive
+1 Înscrisă în Registrul RO e-Factura

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 648 mii lei · mediana 158 mii lei 409% din mediană
Profit net 415 mii lei · mediana 40 mii lei de 10× mediana
Salariați 2 · mediana 1 200% din mediană
Marjă netă 64.1% · mediana 36.4% 176% din mediană
Cifră pe salariat 324 mii lei · mediana 221 mii lei 147% din mediană

Comparat cu 33.354 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 648 mii lei
2018: 164 mii lei 182019: 673 mii lei 192020: 274 mii lei 202021: 309 mii lei 212022: 604 mii lei 222023: 822 mii lei 232024: 363 mii lei 242025: 648 mii lei 25
Profit net 415 mii lei
2018: 140 mii lei 182019: 509 mii lei 192020: 197 mii lei 202021: 225 mii lei 212022: 448 mii lei 222023: 636 mii lei 232024: 222 mii lei 242025: 415 mii lei 25
Salariați 2
2018: 1 182019: 1 192020: 1 202021: 1 212022: 1 222023: 2 232024: 1 242025: 2 25
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
Indicator20252024202320222021202020192018
Cifra de afaceri netă647.666363.324822.227604.351308.996273.636672.551164.409
Venituri totale670.877366.630840.714617.042315.817285.984675.275164.560
Cheltuieli totale236.359135.163196.459163.19088.11486.899159.39622.904
Profit / pierdere brută434.518231.467644.255453.852227.703199.085515.879141.656
Profit / pierdere netă415.209222.216636.436447.931224.674196.623509.144140.012
Active imobilizate1.6354.36310.98014.2421.8695.863—82
Active circulante497.9191.026.859789.436467.610424.091208.998516.281146.863
Stocuri——6.154—————
Creanțe344.82215.89154.327393.7086.4602.19571.07634.445
Casa și conturi la bănci74.387140.500728.95573.90221.78336.374445.205112.418
Datorii84.10544.97336.38333.6814.42317.9986.8976.733
Capitaluri proprii415.449986.249764.033448.171421.537196.863509.384140.212
Capital subscris vărsat200200200200200200200200
Număr mediu de salariați21211111

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVADA
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturaînscris Fri Mar 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time)
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 26.07.2018
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
CAEN principal6209
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCBANATRONICS S.R.L.
Nr. reg. com.J35/2570/2018
EUIDROONRC.J35/2570/2018
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2018-07-26
Sediu socialStr. Gheorghe Ivănescu, 53-57, Mun. Timişoara, TIMIŞ
Domiciliu fiscalJUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. GHEORGHE IVĂNESCU, NR.53-57, SC.4, AP.1
Telefon+40741112988
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
ARECO MANAGEMENT S.R.L. aceeași clădire
BADER CONSULTING SRL aceeași clădire
BANATNET TELECOM S.R.L. aceeași clădire
BANU CONSTRUCT SRL aceeași clădire
BELLA.MORO CONSULTING S.R.L. aceeași clădire
CABINET MEDICAL DR. SABĂU SRL aceeași clădire
CLEAN HOUSE TIM SRL inactiv aceeași clădire
COBASE SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. inactiv aceeași clădire
COMPUTER WIRED SRL aceeași clădire
CRYOSPACE S.R.L. aceeași clădire
CUCU HAIR S.R.L. aceeași clădire
DEEA - SOR COMPANY SRL inactiv aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (2)

62092022 – 2025
62022018 – 2021

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (60)

Sunt 60 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.

6553077 MEMPHIS TRADE SRL
14424723 TALPOS GEORGETA AGENT DE ASIGURARE SRL inactiv
16048188 COMPUTER WIRED SRL
28317298 ADVISE BOX SRL inactiv
29825782 GAŞPAR FLORINA PERSOANA FIZICA AUTORIZATA
30076558 PREMIER VENDITA IMMOBILIARE SRL
30137183 VASILE ANICA AURELIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
30348636 GIGA SUN POWER SRL inactiv
30370056 CLEAN HOUSE TIM SRL inactiv
30596364 POPESCU M.A. MARIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
30872885 BERLOGIA PUB SRL
31459896 VORA IONELA-LAVINIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CAEN autorizat (6)

582158296201620262036209

Alte firme din Timiş

7419210 GEONET SOFT SRL
8449294 RC & G CONSULT SRL
13611537 AD COMPUTER NETGATE SRL
15258149 ILDANET ROSSINI SRL
15440387 GLOBAL WEB PRESENCE SRL
16280098 IRILUBIA NET SRL
16756770 ALIAD SRL
16839654 EVCON CONSULTING SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-17 · ONRC: 2026-10-25