CONTA BEAT S.R.L.
CUI 39688852 · J2018000610383
CONTA BEAT S.R.L. are CUI 39688852, nr. de înregistrare J2018000610383, înmatriculată pe 30.07.2018. Sediul social e în Municipiul Râmnicu Vâlcea, jud. Vâlcea. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6920. În 2025: cifră de afaceri 99.350 lei, profit net 63.352 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 99 mii lei · mediana 172 mii lei | 58% din mediană |
| Profit net | 63 mii lei · mediana 31 mii lei | 202% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 63.8% · mediana 23.6% | 270% din mediană |
| Cifră pe salariat | 99 mii lei · mediana 176 mii lei | 56% din mediană |
Comparat cu 103.298 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 99.350 | 91.130 | 76.000 | 59.900 | 40.850 | 36.400 | 35.550 | 9.350 |
| Venituri totale | 99.350 | 91.130 | 76.000 | 59.900 | 44.326 | 45.900 | 35.550 | 9.350 |
| Cheltuieli totale | 23.587 | 28.991 | 25.923 | 22.281 | 18.489 | 13.486 | 14.918 | 6.361 |
| Profit / pierdere brută | 75.763 | 62.139 | 50.077 | 37.619 | 25.837 | 32.414 | 20.632 | 2.989 |
| Profit / pierdere netă | 63.352 | 51.303 | 41.125 | 35.857 | 24.738 | 31.321 | 19.565 | 2.708 |
| Active imobilizate | 571 | 3.992 | 803 | 4.434 | 8.065 | 8.167 | 452 | 738 |
| Active circulante | 71.565 | 52.814 | 41.933 | 32.893 | 23.146 | 27.244 | 20.447 | 2.340 |
| Creanțe | 55.150 | 5.200 | 3.350 | 6.950 | 6.750 | 4.600 | 4.850 | — |
| Casa și conturi la bănci | 16.415 | 47.614 | 38.583 | 25.943 | 16.396 | 22.644 | 15.597 | 2.340 |
| Cheltuieli în avans | — | 364 | 641 | — | — | — | — | — |
| Datorii | 8.219 | 5.627 | 2.012 | 1.270 | 2.214 | 403 | 396 | 170 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | 2.749 | — | — |
| Capitaluri proprii | 63.917 | 51.543 | 41.365 | 36.057 | 28.997 | 32.259 | 20.503 | 2.908 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | — | — | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 30.07.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea |
| CAEN principal | 6920 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CONTA BEAT S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2018000610383 |
| EUID | ROONRC.J2018000610383 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-07-30 |
| Sediu social | Str. Constantin Brâncuşi, 2, Mun. Râmnicu Vâlcea, VÂLCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. CONSTANTIN BRÂNCUŞI, NR.2, BL.M2, SC.C, ET.4, AP.19 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| DORY DINAMIC S.R.L. | aceeași clădire |
| MIAMI SRL | aceeași clădire |
| TRANSAZIONALEEX S.R.L. | aceeași clădire |
| WOW MMA LOGISTIC S.R.L. | aceeași clădire |
| BELNEL TAXI S.R.L. | 33 m |
| ELOO EXPERT S.R.L. | 33 m |
| IT SOFTWARE S.R.L. | 33 m |
| PRK TRADING S.R.L. | 33 m |
| PUZZLE IDEAL CONSTRUCT S.R.L. | 33 m |
| SERV INTERVENTII S.R.L. inactiv | 33 m |
| SEYTOUR EXCHANGE SRL | 33 m |
| ACB CONTABEXP S.R.L. | 39 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6920 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (18)
Sunt 18 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Vâlcea
| 6763966 | PROG SRL |
| 6764139 | EVILEX SRL |
| 8477308 | SLAVUTEANU SRL |
| 9223626 | VICPET SRL |
| 10690811 | GRUP CONSULTING SRL |
| 12534240 | INTEGRAL EXPERT DCU S.R.L. |
| 13627797 | CONEXPERT SRL |
| 13796648 | CONT EXPERT POP SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08