Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

DORICA RUSU INVESTMENT S.R.L.

CUI 39700778 · J2018002648353

cu contul HoReCaOS, sau pe email

DORICA RUSU INVESTMENT S.R.L. are CUI 39700778, nr. de înregistrare J2018002648353, înmatriculată pe 01.08.2018. Sediul social e în Sat Dudeştii Noi, Comuna Dudeştii Noi, jud. Timiş. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 111. În 2025: cifră de afaceri 4.551.765 lei, profit net 8.815 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

6/10
Câteva semnale de urmărit Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-2 Capitaluri proprii negative — datorează mai mult decât deține
+1 Înscrisă în Registrul RO e-Factura

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 4,6 mil lei · mediana 254 mii lei de 18× mediana
Profit net 9 mii lei · mediana 7 mii lei 118% din mediană
Salariați 1 · mediana 2 50% din mediană
Marjă netă 0.2% · mediana 3% 7% din mediană
Cifră pe salariat 4,6 mil lei · mediana 162 mii lei de 28× mediana

Comparat cu 94.193 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 4,6 mil lei
2020: 0 lei 202021: 0 lei 212022: 11 mii lei 222023: 1,2 mil lei 232024: 4,5 mil lei 242025: 4,6 mil lei 25
Profit net 9 mii lei
2020: -462 mii lei 202021: -609 mii lei 212022: 3 mii lei 222023: -370 mii lei 232024: -169 mii lei 242025: 9 mii lei 25
Salariați 1
2020: 5 202021: 4 212022: 1 222023: 4 232024: 3 242025: 1 25
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
Indicator202520242023202220212020
Cifra de afaceri netă4.551.7654.516.0261.226.91310.86900
Venituri totale4.073.8254.791.1675.018.5198.644.65458.9310
Cheltuieli totale4.064.4554.960.3845.388.5358.641.822668.384461.619
Profit / pierdere brută9.370-169.217-370.0162.832-609.453-461.619
Profit / pierdere netă8.815-169.217-370.0162.832-609.453-461.619
Active imobilizate315.243317.3516.4191.380.7508.056.159106.818
Active circulante3.615.5852.917.2842.978.90710.502.776131.287178.039
Stocuri1.661.8061.868.5192.300.5392.103.44258.9310
Creanțe1.927.616955.535137.1478.268.62349.20233.795
Casa și conturi la bănci26.16393.230541.221130.71123.154144.244
Cheltuieli în avans68.89814.5363.5023.64103.685
Datorii5.548.3844.798.6154.377.08412.905.4079.208.518700.161
Venituri în avans08.0290000
Capitaluri proprii-1.548.658-1.557.473-1.388.256-1.018.240-1.021.072-411.619
Capital subscris vărsat50.00050.00050.00050.00050.00050.000
Număr mediu de salariați134145

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVADA
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturaînscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time)
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 01.08.2018
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
CAEN principal111
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCDORICA RUSU INVESTMENT S.R.L.
Nr. reg. com.J2018002648353
EUIDROONRC.J2018002648353
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2018-08-01
Sediu socialStr. Viilor, 16, Sat Dudeştii Noi Com. Dudeştii Noi, TIMIŞ
Domiciliu fiscalJUD. TIMIŞ, SAT DUDEŞTII NOI COM. DUDEŞTII NOI, STR. VIILOR, NR.16
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
RRO BIOLAND S.R.L. aceeași clădire
ADRIAN SOUND STUDIO S.R.L. 340 m
ANDRE FRUCT 2016 SRL inactiv 340 m
CROMGRAFIT SRL 340 m
DU MA DI CONCEPT S.R.L. 340 m
FEROTIMCONS S.R.L. inactiv 340 m
GENIUS AUTOGLASS S.R.L. 340 m
JALC SPEED S.R.L. 340 m
PLATINIUM ADRIRAMA SRL 340 m
RM RENTAL GROUP S.R.L. inactiv 340 m
RMR GROUP S.R.L. 340 m
ETALON BLUE BUILD S.R.L. inactiv 365 m

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

68102020 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (2)

29777154 RRO BIOLAND S.R.L.

CAEN autorizat (14)

01110113012901300142015001610162016346114621462352105224

Alte firme din Timiş

1802614 CASEM SRL
1807131 OVEG M.P.S. SRL
1807565 ROBATIM-PRODIMPEX SRL
1809159 HERCULE SRL
1815738 EUROBANAT PETROCHEM-P SRL
1821101 SEMTIM SRL
1827899 AGROMEC CENEI SA
1829350 AGROINDUSTRIALA SANTIM SINANDREI SA

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25