Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

CYBOURN S.A.

CUI 39705015 · J2018011128402

cu contul HoReCaOS, sau pe email

CYBOURN S.A. are CUI 39705015, nr. de înregistrare J2018011128402, înmatriculată pe 02.08.2018. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 2, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 6220. În 2025: cifră de afaceri 3.183.762 lei, pierdere netă 463.947 lei, 8 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

6/10
Câteva semnale de urmărit Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-2 Capitaluri proprii negative — datorează mai mult decât deține
-1 Pierdere în ultimul bilanț (2025)
+1 8 salariați
+1 Înscrisă în Registrul RO e-Factura

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

1contracte
130 mii leivaloare totală
1autorități
DataAutoritateObiectValoare
2024-05-16 COMPANIA AQUASERV S.A Servicii IT: consultanta, dezvoltare de 130 mii lei

Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 3,2 mil lei · mediana 285 mii lei de 11× mediana
Profit net -464 mii lei · mediana 109 mii lei sub mediană (pierdere)
Salariați 8 · mediana 1 800% din mediană
Marjă netă -14.6% · mediana 44.1% sub mediană (pierdere)
Cifră pe salariat 398 mii lei · mediana 295 mii lei 135% din mediană

Comparat cu 25.442 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 3,2 mil lei
2018: 20 mii lei 182019: 681 mii lei 192020: 1,3 mil lei 202021: 1,8 mil lei 212022: 1,7 mil lei 222023: 3,5 mil lei 232024: 2,9 mil lei 242025: 3,2 mil lei 25
Profit net -464 mii lei
2018: -380 mii lei 182019: -939 mii lei 192020: -722 mii lei 202021: -529 mii lei 212022: -1,3 mil lei 222023: 416 mii lei 232024: -931 mii lei 242025: -464 mii lei 25
Salariați 8
2018: 3 182019: 2 192020: 4 202021: 5 212022: 4 222023: 3 232024: 5 242025: 8 25
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
Indicator20252024202320222021202020192018
Cifra de afaceri netă3.183.7622.851.1993.505.6381.727.0531.756.2881.267.933681.32919.724
Venituri totale3.934.6283.303.5473.753.8221.981.1881.905.6601.523.866721.97819.812
Cheltuieli totale4.394.6484.234.1613.337.9433.236.7062.435.0582.245.6961.654.044399.514
Profit / pierdere brută-460.020-930.614415.879-1.255.518-529.398-721.830-932.066-379.702
Profit / pierdere netă-463.947-930.614415.879-1.255.518-529.398-721.830-938.879-379.899
Active imobilizate30.71838.84345.827152.469147.485162.179100.917107.655
Active circulante195.607379.003857.174378.067412.321439.004389.124123.861
Stocuri0804655.95522.57822.6748.6505.520
Creanțe182.687287.566377.987230.915288.717394.183358.40357.264
Casa și conturi la bănci12.92090.633479.122141.197101.02622.14722.07161.077
Cheltuieli în avans42.14111.22320.63764.80247.48421.42853.52310.239
Datorii5.177.9684.883.7764.461.6424.544.6363.211.5642.653.5401.758.132531.654
Provizioane29.84520.6946.78311.8334.54847.16814.210—
Capitaluri proprii-4.939.347-4.475.401-3.544.787-3.961.131-2.608.822-2.078.097-1.228.778-289.899
Capital subscris vărsat90.00090.00090.00090.00090.00090.00090.00066.690
Număr mediu de salariați85345423

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVADA
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturaînscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time)
TVA la încasareDA
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 02.08.2018
Organ fiscalAdministraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
CAEN principal6220
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCCYBOURN S.A.
Nr. reg. com.J2018011128402
EUIDROONRC.J2018011128402
Formă juridicăSA
Înmatriculare2018-08-02
Sediu socialStr. Precupeţii Vechi, 70, Sector 2 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Domiciliu fiscalMUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR PRECUPEŢII VECHI, NR.70
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (2)

62202025
62022018 – 2024

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (2)

41538350 INSOMNIAC DESIGN S.R.L.

CAEN autorizat (19)

5819582158296110621062206290631063916392682070107020712072107320733074127499

Alte firme din Bucureşti

378660 IBM ROMANIA SRL
423400 PARCO SRL
1576657 SADO ALINA IMPEX SRL
2355212 ALLBIM NET S.R.L.
3573266 INTER MAN 2002 SRL
3804891 FAST DIGITECH SRL
3885403 PUBLIC SRL
3973548 TANDEM IT SOFTWARE SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-12