COSTACOS CONCEPT S.R.L.
CUI 39705376 · J2018001881058
COSTACOS CONCEPT S.R.L. are CUI 39705376, nr. de înregistrare J2018001881058, înmatriculată pe 02.08.2018. Sediul social e în Municipiul Oradea, jud. Bihor. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4933. În 2025: cifră de afaceri 12.421 lei, profit net 573 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 12 mii lei · mediana 158 mii lei | 8% din mediană |
| Profit net | 573 lei · mediana 5 mii lei | 11% din mediană |
| Marjă netă | 4.6% · mediana 3.2% | 144% din mediană |
Comparat cu 94.309 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 12.421 | 19.092 | 27.660 | 58.368 | 70.881 | 55.468 | 71.966 | 16.439 |
| Venituri totale | 12.421 | 19.092 | 27.660 | 58.368 | 70.881 | 57.839 | 71.966 | 16.439 |
| Cheltuieli totale | 11.519 | 15.356 | 20.268 | 19.849 | 30.505 | 28.271 | 43.292 | 22.092 |
| Profit / pierdere brută | 902 | 3.736 | 7.392 | 38.519 | 40.376 | 29.568 | 28.674 | -5.653 |
| Profit / pierdere netă | 573 | 3.150 | 6.168 | 36.804 | 39.138 | 28.453 | 27.007 | -6.146 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | 9.240 | 21.560 | 33.880 |
| Active circulante | 4.315 | 4.294 | 43.552 | 66.561 | 39.729 | 20.086 | 127 | 2.088 |
| Casa și conturi la bănci | 4.315 | 4.294 | 43.552 | 66.561 | 39.729 | 20.086 | 127 | 2.088 |
| Datorii | 382 | 934 | 370 | 29.547 | 381 | 663 | 616 | 41.914 |
| Capitaluri proprii | 3.933 | 3.360 | 43.182 | 37.014 | 39.348 | 28.663 | 21.071 | -5.946 |
| Capital subscris vărsat | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Mar 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 02.08.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor |
| CAEN principal | 4933 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | COSTACOS CONCEPT S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2018001881058 |
| EUID | ROONRC.J2018001881058 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-08-02 |
| Sediu social | Str. Fagului, 3, Mun. Oradea, BIHOR |
| Domiciliu fiscal | JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. FAGULUI, NR.3, BL.PB73, AP.16 |
| Telefon | 0770106391 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| FIGOFAN S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| FIGORAM S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ILEAMED PREMIUM PRAXIS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| STOMALUX SRL | aceeași clădire |
| ZANA MASELUTA CABINET STOMATOLOGIC SRL inactiv | aceeași clădire |
| GRAFIC CONSULTING SRL inactiv | 20 m |
| MONIEM SRL inactiv | 20 m |
| GREENFIELD SPORT SRL | 28 m |
| LIAVENDING SRL | 28 m |
| MOTION FACTORY SRL | 28 m |
| RALDEAL SRL inactiv | 31 m |
| INVICTUS VISUALSERV S.R.L. | 39 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4932 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (6)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Bihor
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25