RALLY COW MEDIA S.R.L.
CUI 39710054 · J2018001792082
RALLY COW MEDIA S.R.L. are CUI 39710054, nr. de înregistrare J2018001792082, înmatriculată pe 03.08.2018. Sediul social e în Loc. Râşnov, Oraş Râşnov, jud. Braşov. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7420. În 2025: cifră de afaceri 117.685 lei, profit net 38.687 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 118 mii lei · mediana 172 mii lei | 68% din mediană |
| Profit net | 39 mii lei · mediana 31 mii lei | 123% din mediană |
| Marjă netă | 32.9% · mediana 23.7% | 139% din mediană |
Comparat cu 103.075 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 117.685 | 20.080 | 24.960 | 21.042 | 31.114 | 23.266 | 78.425 | 8.300 |
| Venituri totale | 133.742 | 25.198 | 27.763 | 21.042 | 70.516 | 23.266 | 78.446 | 8.300 |
| Cheltuieli totale | 87.744 | 22.375 | 24.077 | 30.263 | 67.022 | 10.392 | 40.554 | — |
| Profit / pierdere brută | 45.998 | 2.823 | 3.686 | -9.221 | 3.494 | 12.874 | 37.892 | 8.300 |
| Profit / pierdere netă | 38.687 | 2.421 | 3.686 | -9.821 | 1.616 | 12.223 | 35.538 | 8.051 |
| Active imobilizate | 64.534 | 31.845 | 35.348 | 28.602 | 26.713 | 48.258 | 16.135 | — |
| Active circulante | 55.696 | 36.193 | 30.386 | 30.086 | 30.955 | 14.282 | 29.456 | 8.500 |
| Stocuri | 2.734 | 8.731 | 8.979 | 8.774 | 4.153 | — | — | — |
| Creanțe | 27.084 | 9.815 | 8.029 | 6.000 | 8.426 | 3.250 | 17.300 | 1.800 |
| Casa și conturi la bănci | 25.878 | 17.647 | 13.378 | 15.312 | 18.376 | 11.032 | 12.156 | 6.700 |
| Datorii | 27.628 | 14.123 | 14.240 | 10.880 | 39 | 6.528 | 1.802 | 249 |
| Capitaluri proprii | 92.602 | 53.915 | 51.494 | 47.808 | 57.629 | 56.012 | 43.789 | 8.251 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 03.08.2018 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Râşnov |
| CAEN principal | 7420 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | RALLY COW MEDIA S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J08/1792/2018 |
| EUID | ROONRC.J2018001792082 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-08-03 |
| Sediu social | Str. Caraiman, 22, cam.1, Orş. Râşnov, BRAŞOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRAŞOV, ORŞ. RÂŞNOV, STR. CARAIMAN, NR.22, CAM.1 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| GARDEN LEA DESIGN S.R.L. | 25 m |
| HELMARK LI.DI.LUIS IMPEX SRL | 25 m |
| KATAMI GARDENS SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ | 25 m |
| ROKARITALIA SRL | 27 m |
| SALICOR S.R.L. | 57 m |
| SAFARA N.C. S.R.L. | 64 m |
| FABER CONSULT SAXONIA SRL | 87 m |
| TUDORIADA S.R.L. | 108 m |
| BORCEA COMTUR SRL | 109 m |
| MEVMA MISHO SRL-D inactiv | 109 m |
| NEW DELY DESIGN S.R.L. | 109 m |
| POPASUL CONTELUI SRL inactiv | 125 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7420 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Braşov
| 3049068 | INSARD SRL |
| 3582760 | EURO INTEGRA SRL |
| 3894002 | ULTIMATE IMPEX SRL |
| 4257369 | PREMS-COLOR SRL |
| 4646781 | AGROPADOG SERV SRL |
| 4801737 | FOTO - ART SRL |
| 4980837 | TROIA IMPEX SRL |
| 6281665 | CONCEDO-PROIECT SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25