CAMEXIM SERVICII S.R.L.
CUI 397106 · J40/20519/1992
CAMEXIM SERVICII S.R.L. are CUI 397106, nr. de înregistrare J40/20519/1992, înmatriculată pe 04.08.1992. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 4, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 6920. În 2025: cifră de afaceri 45.514 lei, profit net 155.409 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 46 mii lei · mediana 172 mii lei | 26% din mediană |
| Profit net | 155 mii lei · mediana 31 mii lei | 493% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 341.5% · mediana 23.7% | de 14× mediana |
| Cifră pe salariat | 46 mii lei · mediana 176 mii lei | 26% din mediană |
Comparat cu 103.076 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 45.514 | 36.068 | 34.936 | 39.289 | 45.191 | 43.317 | 44.879 | 41.033 | 33.884 | 30.326 | 48.247 | 58.426 | 86.190 | 74.071 | 74.006 |
| Venituri totale | 219.514 | 36.068 | 34.936 | 39.289 | 45.191 | 43.317 | 44.879 | 41.033 | 33.884 | 30.326 | 48.247 | 58.426 | 86.191 | 74.073 | 90.248 |
| Cheltuieli totale | 61.953 | 62.292 | 55.618 | 82.318 | 42.708 | 40.297 | 38.987 | 37.131 | 58.633 | 49.641 | 58.404 | 79.314 | 84.645 | 85.562 | 82.487 |
| Profit / pierdere brută | 157.561 | -26.224 | -20.682 | -43.029 | 2.483 | 3.020 | 5.892 | 3.902 | -24.749 | -19.315 | -10.157 | -20.888 | 1.546 | -11.489 | 7.761 |
| Profit / pierdere netă | 155.409 | -26.586 | -21.033 | -43.422 | 2.031 | 2.587 | 5.443 | 3.492 | -25.089 | -19.619 | -11.145 | -22.641 | -864 | -11.489 | 5.054 |
| Active imobilizate | 1.737 | 2.414 | 3.081 | 3.522 | 11 | — | 51 | 132 | 105 | 65 | — | 16.620 | 37.561 | 58.704 | 75.810 |
| Active circulante | 31.115 | 15.662 | 21.812 | 32.032 | 37.879 | 35.000 | 30.641 | 23.473 | 22.422 | 21.395 | 28.609 | 13.019 | 28.820 | 16.078 | 20.208 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | 329 | — | — | — | — | — | 103 |
| Creanțe | 16.788 | 13.566 | 14.306 | 23.940 | 30.801 | 22.618 | 22.271 | 19.071 | 17.773 | 14.705 | 15.059 | 12.164 | 12.258 | 12.855 | 18.391 |
| Casa și conturi la bănci | 14.327 | 2.096 | 7.506 | 8.092 | 7.078 | 12.382 | 8.370 | 4.402 | 4.320 | 6.690 | 13.550 | 855 | 16.562 | 3.223 | 1.714 |
| Cheltuieli în avans | 407 | 193 | — | — | — | — | — | — | — | — | 270 | 270 | 642 | 766 | 859 |
| Datorii | 22.696 | 163.115 | 143.153 | 132.781 | 91.695 | 90.836 | 89.116 | 87.472 | 89.887 | 63.731 | 51.531 | 41.417 | 55.890 | 63.550 | 73.391 |
| Capitaluri proprii | 10.563 | -144.846 | -118.260 | -97.227 | -53.805 | -55.836 | -58.424 | -63.867 | -67.360 | -42.271 | -22.652 | -11.508 | 11.133 | 11.998 | 23.486 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Mar 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 04.08.1992 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 6920 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CAMEXIM SERVICII SRL |
| Nr. reg. com. | J40/20519/1992 |
| EUID | ROONRC.J40/20519/1992 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1992-08-04 |
| Sediu social | Str. VULTURENI, 21, Sector 4 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. VULTURENI, NR.21, ET.1, AP.5 |
| Telefon | 0731750336 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALPHA EXPERT TERM SRL | aceeași clădire |
| COLOURS OF EDUCATION S.R.L. | aceeași clădire |
| GRAINN STUDIO S.R.L. | aceeași clădire |
| INSPIRA BIO MED SRL | aceeași clădire |
| SANITERM INSTALATII SRL | aceeași clădire |
| TERMOPLAST BEST CONSTRUCT SRL inactiv | aceeași clădire |
| VITAL SERVICES GRUP INSTAL SRL | aceeași clădire |
| EUROTEAM CONT SRL | aceeași clădire |
| MONTAJ HOME SRL | 18 m |
| ALCOOR STAR PRODCOMIMPEX SRL inactiv | 19 m |
| Q4 FOTO SRL inactiv | 19 m |
| SMART INNOVATION CONSULT S.R.L. | 19 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6920 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (4)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25