TOTAL MANAGEMENT BARAGAN S.R.L.
CUI 39711629 · J2018000792104
TOTAL MANAGEMENT BARAGAN S.R.L. are CUI 39711629, nr. de înregistrare J2018000792104, înmatriculată pe 03.08.2018. Sediul social e în Sat Suditi, Comuna Gherăseni, jud. Buzău. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 2222. În 2025: cifră de afaceri 748.371 lei, profit net 9.908 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 748 mii lei · mediana 254 mii lei | 294% din mediană |
| Profit net | 10 mii lei · mediana 7 mii lei | 132% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 1.3% · mediana 3% | 43% din mediană |
| Cifră pe salariat | 748 mii lei · mediana 162 mii lei | 463% din mediană |
Comparat cu 94.197 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 748.371 | 618.254 | 1.285.936 | 1.010.634 | 412.021 | 4.436 | 47.542 | — |
| Venituri totale | 749.259 | 812.092 | 1.314.704 | 998.082 | 485.046 | 90.116 | 47.542 | 0 |
| Cheltuieli totale | 721.946 | 794.379 | 1.214.493 | 918.004 | 476.304 | 86.589 | 610 | 442 |
| Profit / pierdere brută | 27.313 | 17.713 | 100.211 | 80.078 | 8.742 | 3.527 | 46.932 | -442 |
| Profit / pierdere netă | 9.908 | 2.022 | 87.335 | 69.972 | 4.622 | 3.483 | 45.506 | -442 |
| Active imobilizate | 62.071 | 99.316 | 241.103 | 229.848 | 156.893 | 174.379 | — | — |
| Active circulante | 648.421 | 545.044 | 241.414 | 248.227 | 202.621 | 271.342 | 47.690 | 258 |
| Stocuri | 548.209 | 417.998 | 85.081 | 150.300 | 157.448 | 70.755 | — | — |
| Creanțe | 42.721 | 34.975 | 29.841 | 66.433 | 37.138 | 200.000 | 11.947 | — |
| Casa și conturi la bănci | 57.491 | 92.071 | 126.492 | 31.494 | 8.035 | 587 | 35.743 | 258 |
| Datorii | 497.668 | 441.445 | 152.660 | 210.209 | 141.345 | 211.899 | 2.426 | 500 |
| Venituri în avans | — | — | 119.181 | 144.525 | 164.800 | 185.075 | — | — |
| Capitaluri proprii | 212.824 | 202.915 | 210.676 | 123.341 | 53.369 | 48.747 | 45.264 | -242 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 2 | 4 | 4 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 03.08.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău |
| CAEN principal | 2222 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TOTAL MANAGEMENT BARAGAN S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2018000792104 |
| EUID | ROONRC.J2018000792104 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-08-03 |
| Sediu social | Str. Scutiţi, 114, Sat Sudiţi Com. Gherăseni, BUZĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BUZĂU, SAT SUDIŢI COM. GHERĂSENI, STR. SCUTIŢI, NR.114 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| TMB INDIVIDUAL CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| SELECTRIC ANY SOLUTIONS S.R.L. | 185 m |
| TBN POOL & BAR S.R.L. | 185 m |
| ANDRA ANTONIO CONCEPT S.R.L. | 192 m |
| AGRO CRIS MAR SRL | 205 m |
| ILLY ADRY ELLA SAN VAS S.R.L. | 271 m |
| GGM TI AMO LATTE S.R.L. inactiv | 529 m |
| RXM MARKET S.R.L. | 633 m |
| LA MARINA - SHAWORMA ȘI DRINKS S.R.L. | 978 m |
| DRAGOŞ ŞTEFAN TRANSPORT SRL | 994 m |
| HANS & CO CREATIVE SOCIETY S.R.L. | 1.087 m |
| HANS & CO QUICK CONSTRUCT S.R.L. | 1.087 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 4100 | 2025 |
| 4120 | 2024 |
| 2222 | 2018 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (16)
Alte firme din Buzău
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25