LOLLITA SERV PROJECT S.R.L.
CUI 39729790 · J33/1231/2018
LOLLITA SERV PROJECT S.R.L. are CUI 39729790, nr. de înregistrare J33/1231/2018, înmatriculată pe 08.08.2018. Sediul social e în Sat Şcheia, Comuna Şcheia, jud. Suceava. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7112. În 2025: cifră de afaceri 88.050 lei, profit net 34.943 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 88 mii lei · mediana 172 mii lei | 51% din mediană |
| Profit net | 35 mii lei · mediana 31 mii lei | 111% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 39.7% · mediana 23.7% | 168% din mediană |
| Cifră pe salariat | 88 mii lei · mediana 176 mii lei | 50% din mediană |
Comparat cu 103.071 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 88.050 | 97.930 | 115.500 | 61.100 | 52.700 | 73.966 | 18.800 |
| Venituri totale | 88.050 | 97.930 | 115.500 | 61.100 | 54.569 | 73.966 | 18.800 |
| Cheltuieli totale | 51.474 | 77.601 | 77.075 | 74.105 | 41.836 | 34.998 | 41 |
| Profit / pierdere brută | 36.576 | 20.329 | 38.425 | -13.005 | 12.733 | 38.968 | 18.759 |
| Profit / pierdere netă | 34.943 | 19.398 | 37.244 | -13.524 | 11.255 | 38.228 | 18.195 |
| Active imobilizate | 0 | — | — | — | 81 | 203 | 325 |
| Active circulante | 264.631 | 250.035 | 214.802 | 139.878 | 72.488 | 61.507 | 19.634 |
| Stocuri | 74 | 74 | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 192.336 | 126.949 | 183.750 | 49.928 | 14.713 | 23.233 | 18.800 |
| Casa și conturi la bănci | 72.221 | 123.012 | 31.052 | 89.950 | 57.775 | 38.274 | 834 |
| Datorii | 65.466 | 85.814 | 69.979 | 32.298 | 4.691 | 5.087 | 1.564 |
| Capitaluri proprii | 199.165 | 164.221 | 144.823 | 107.580 | 67.878 | 56.623 | 18.395 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 08.08.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava |
| CAEN principal | 7112 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | LOLLITA SERV PROJECT S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J33/1231/2018 |
| EUID | ROONRC.J33/1231/2018 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-08-08 |
| Sediu social | Str. Sălişte, 18, camera 1, Sat Şcheia Com. Şcheia, SUCEAVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. SUCEAVA, SAT ŞCHEIA COM. ŞCHEIA, STR. SĂLIŞTE, NR.18, CAMERA 1 |
| Telefon | 0747460350 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| RUD STATION SRL | 94 m |
| TUCOV S.R.L. | 115 m |
| AMADER S.R.L. | 217 m |
| ANGELTRANS SRL | 217 m |
| AUTO FABI ANDU S.R.L. | 217 m |
| BSB CREATION S.R.L. | 217 m |
| COFE BOMBON S.R.L. | 217 m |
| COLUS S.R.L. | 217 m |
| DAMIX UNIVERSAL S.R.L. | 217 m |
| ELSYA CONSULTING S.R.L. | 217 m |
| FIRST TIME BUILDING S.R.L. | 217 m |
| REGIS DIGITAL S.R.L. | 217 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7112 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (11)
Alte firme din Suceava
| 716485 | KAZONE SRL |
| 718389 | PROIECT BUCOVINA SA |
| 730226 | GEOMOLD SA |
| 739292 | GAMACON SA |
| 2559115 | INGE SRL |
| 2559700 | CORASI SRL |
| 2561093 | INVEST PROIECT SRL |
| 3221138 | ACSA PROIECT SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25