Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

CREATIV BEAUTY EXPERT S.R.L.

CUI 39735024 · J2018002113226

cu contul HoReCaOS, sau pe email

CREATIV BEAUTY EXPERT S.R.L. are CUI 39735024, nr. de înregistrare J2018002113226, înmatriculată pe 09.08.2018. Sediul social e în Municipiul Iaşi, jud. Iaşi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9621. În 2025: cifră de afaceri 284.661 lei, profit net 11.801 lei, 3 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

9/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 285 mii lei · mediana 129 mii lei 220% din mediană
Profit net 12 mii lei · mediana 4 mii lei 322% din mediană
Salariați 3 · mediana 1 300% din mediană
Marjă netă 4.1% · mediana 3.6% 114% din mediană
Cifră pe salariat 95 mii lei · mediana 112 mii lei 85% din mediană

Comparat cu 30.784 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 285 mii lei
2018: 58 mii lei 182019: 260 mii lei 192020: 188 mii lei 202021: 230 mii lei 212022: 272 mii lei 222023: 266 mii lei 232024: 279 mii lei 242025: 285 mii lei 25
Profit net 12 mii lei
2018: -17 mii lei 182019: 33 mii lei 192020: 2 mii lei 202021: 8 mii lei 212022: 6 mii lei 222023: 7 mii lei 232024: 8 mii lei 242025: 12 mii lei 25
Salariați 3
2018: 1 182019: 4 192020: 4 202021: 4 212022: 4 222023: 4 232024: 3 242025: 3 25
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
Indicator20252024202320222021202020192018
Cifra de afaceri netă284.661278.735265.565272.400230.000188.350260.29658.417
Venituri totale284.661278.735265.565272.400230.000208.207260.29658.417
Cheltuieli totale270.070268.767256.425263.705220.371205.311224.39474.845
Profit / pierdere brută14.5919.9689.1408.6959.6292.89635.902-16.428
Profit / pierdere netă11.8017.5156.8036.0257.8071.72233.299-17.012
Active imobilizate81.16788.0892.5152.5152.5152.5562.55692
Active circulante18.82423.28239.14927.53137.34436.39427.30814.726
Stocuri4.4916.5768.07817.14021.52027.9863.00611.508
Creanțe10.9841005.3323401171104.5132.515
Casa și conturi la bănci3.34916.60625.73910.05115.7078.29819.789703
Datorii78.75890.82828.63623.82115.94920.74213.37831.630
Capitaluri proprii21.23320.54313.0286.22523.91018.20816.486-16.812
Capital subscris vărsat200200200200200200200200
Număr mediu de salariați33444441

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 09.08.2018
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
CAEN principal9621
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCCREATIV BEAUTY EXPERT S.R.L.
Nr. reg. com.J2018002113226
EUIDROONRC.J2018002113226
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2018-08-09
Sediu socialBld. Nicolae Iorga, 49, Mun. Iaşi, IAŞI
Domiciliu fiscalJUD. IAŞI, MUN. IAŞI, BLD. NICOLAE IORGA, NR.49, BL.G1, SC.D, AP.2
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
BEAUTY ROOM BY NATALIA S.R.L. aceeași clădire
BESTMVFIX S.R.L. aceeași clădire
CONNECT TRANS INTERNATIONAL S.R.L. aceeași clădire
CTI TRANS S.R.L. aceeași clădire
DANICONS SRL inactiv aceeași clădire
FORUM CARGO S.R.L. aceeași clădire
GIONUTO SRL aceeași clădire
GIULIANO SRL aceeași clădire
GROOMING S.R.L. inactiv aceeași clădire
MEAT STATION S.R.L. aceeași clădire
PNP AUTO SRL aceeași clădire
THE SKY HOOKAH S.R.L. aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

96022018 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (25)

Sunt 25 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.

27109078 MINI MARKET MIHA SRL
30611863 FLOREA COZIANU-EDUARD ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ
31248864 GRIGORIU PETRU ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ
31914741 VORNICU SIMONA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ
34792576 DANICONS SRL inactiv
34946713 PNP AUTO SRL
36229260 ASCENDENT INSPECTION SRL inactiv
36423869 GIONUTO SRL
38711396 ACSINTE GH. GABRIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
39186570 BESTMVFIX S.R.L.
41738626 KASSANDRA BEAUTY STUDIO S.R.L.
42412660 FORUM CARGO S.R.L.

CAEN autorizat (12)

461846194712477547784779731182308559962196229699

Alte firme din Iaşi

1955960 HÎRLĂOANU KETY SRL
1956745 SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ DE GRADUL 1 - SCM IGIENA GR. 1 IAŞI
1957457 EXCLUSIV SRL
1958061 APOLLO SRL
1985813 REGENT 92 SRL
1987075 VIOSTAR SRL
1996456 NIKO SRL
3632974 SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ DE GRADUL 1 "ELMET-SERVICE"

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25