ROUTE 13 TATTOO S.R.L.
CUI 39738381 · J26/1223/2018
ROUTE 13 TATTOO S.R.L. are CUI 39738381, nr. de înregistrare J26/1223/2018, înmatriculată pe 09.08.2018. Sediul social e în Municipiul Târgu Mureş, jud. Mureş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9609. În 2025: cifră de afaceri 32.670 lei, pierdere netă 12.900 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 33 mii lei · mediana 66 mii lei | 49% din mediană |
| Profit net | -13 mii lei · mediana 2 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -39.5% · mediana 3.7% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 29.299 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 32.670 | 32.680 | 36.140 | 26.181 | 48.472 | 23.255 | 27.600 | 5.700 |
| Venituri totale | 32.670 | 32.680 | 36.140 | 26.181 | 48.472 | 23.255 | 33.100 | 5.700 |
| Cheltuieli totale | 45.570 | 42.122 | 46.596 | 25.488 | 71.487 | 11.397 | 29.627 | 11.163 |
| Profit / pierdere brută | -12.900 | -9.442 | -10.456 | 693 | -23.015 | 11.858 | 3.473 | -5.463 |
| Profit / pierdere netă | -12.900 | -9.442 | -10.456 | -93 | -24.469 | 11.159 | 2.479 | -5.635 |
| Active imobilizate | 11.448 | 13.507 | 15.566 | 179 | 179 | 1.929 | 4.929 | 179 |
| Active circulante | 23.688 | 28.779 | 27.284 | 23.634 | 32.342 | 19.868 | 11.533 | 1.558 |
| Stocuri | 16.984 | 16.948 | 16.649 | 16.648 | 15.641 | 12.700 | 5.427 | 1.288 |
| Creanțe | 5.622 | 6.718 | 6.696 | 5.600 | 5.500 | 5.500 | 5.500 | — |
| Casa și conturi la bănci | 1.082 | 5.113 | 3.939 | 1.386 | 11.201 | 1.668 | 606 | 270 |
| Datorii | 84.293 | 78.542 | 69.664 | 40.172 | 48.787 | 13.594 | 19.418 | 7.172 |
| Capitaluri proprii | -49.157 | -36.256 | -26.814 | -16.359 | -16.266 | 8.203 | -2.956 | -5.435 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | 1 | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 09.08.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş |
| CAEN principal | 9609 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ROUTE 13 TATTOO S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J26/1223/2018 |
| EUID | ROONRC.J26/1223/2018 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-08-09 |
| Sediu social | Str. Şurianu, 4, Mun. Târgu Mureş, MUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. ŞURIANU, NR.4, AP.14 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BMF DIGITAL S.R.L. | aceeași clădire |
| DENTALMED ANTONIA S.R.L. | aceeași clădire |
| FARMACIA ELEN SRL inactiv | aceeași clădire |
| SANDA CALIN S.R.L. | aceeași clădire |
| CLOSING BRACKET S.R.L. | 19 m |
| ROLIBER COM SRL inactiv | 19 m |
| RSZ AUTO CONCEPT S.R.L. | 19 m |
| RXT TRANSPORT SOLUTIONS S.R.L. | 21 m |
| WINDOC TINT & WRAP S.R.L. | 38 m |
| FELIX EVENTS S.R.L. | 39 m |
| MO MONTMOLLIN S.R.L. | 46 m |
| TADOMAR S.R.L. | 46 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9609 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (6)
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Mureş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25