FIT AND SHRED S.R.L.
CUI 39739956 · J2018001620295
FIT AND SHRED S.R.L. are CUI 39739956, nr. de înregistrare J2018001620295, înmatriculată pe 10.08.2018. Sediul social e în Municipiul Ploieşti, jud. Prahova. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8699. În 2025: cifră de afaceri 27.968 lei, profit net 4.040 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 28 mii lei · mediana 220 mii lei | 13% din mediană |
| Profit net | 4 mii lei · mediana 40 mii lei | 10% din mediană |
| Marjă netă | 14.4% · mediana 22.2% | 65% din mediană |
Comparat cu 38.019 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 27.968 | 33.811 | 27.756 | 22.251 | 7.044 | 3.480 | 1.156 |
| Venituri totale | 28.037 | 33.811 | 27.756 | 22.251 | 7.044 | 3.480 | 1.156 |
| Cheltuieli totale | 23.228 | 27.088 | 10.745 | 57.366 | 20.644 | 6.550 | — |
| Profit / pierdere brută | 4.809 | 6.723 | 17.011 | -35.115 | -13.600 | -3.070 | 1.156 |
| Profit / pierdere netă | 4.040 | 5.647 | 14.258 | -35.783 | -13.811 | -3.176 | 1.121 |
| Active imobilizate | 29.632 | 35.356 | 17.101 | — | — | — | — |
| Active circulante | 22.748 | 22.310 | 14.279 | 10.132 | 59.357 | 20 | 1.356 |
| Stocuri | 11.503 | 9.767 | 11.024 | 8.276 | — | — | — |
| Creanțe | 9.410 | 9.257 | 1.500 | 440 | — | — | 1.156 |
| Casa și conturi la bănci | 1.835 | 3.286 | 1.755 | 1.416 | 59.357 | 20 | 200 |
| Cheltuieli în avans | 20.488 | 20.488 | — | — | — | — | — |
| Datorii | 100.371 | 109.697 | 68.571 | 61.580 | 68.592 | 1.775 | 35 |
| Capitaluri proprii | -27.503 | -31.543 | -37.191 | -51.448 | -9.235 | -1.755 | 1.321 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 10.08.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova |
| CAEN principal | 8699 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | FIT AND SHRED S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2018001620295 |
| EUID | ROONRC.J2018001620295 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-08-10 |
| Sediu social | Pţa. Victoriei, 4, Mun. Ploieşti, PRAHOVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, PŢA. VICTORIEI, NR.4, BL.CC VEST, SC.D, ET.7, AP.117 |
| Telefon | 0753856273 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AKAKIOS CONSTRUCT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ANTEROM MECANICAL SERVICES S.R.L. | aceeași clădire |
| BANCA COMERCIALĂ INTESA SANPAOLO ROMANIA S.A. BUCUREȘTI – SUCURSALA PLOIEȘTI 2 | aceeași clădire |
| BIO - ARKAN SRL inactiv | aceeași clădire |
| BLOOM BEAUTY GEORGY CONCEPT S.R.L. | aceeași clădire |
| CENTRUL AZURIT SRL inactiv | aceeași clădire |
| CNC DIGITAL TECHNOLOGIES SRL inactiv | aceeași clădire |
| COUSINS GAME S.R.L. | aceeași clădire |
| DON LAYLOW SPEED S.R.L. | aceeași clădire |
| ELENA VOYAGE SRL | aceeași clădire |
| ELEODORA SRL | aceeași clădire |
| ELIXIR OCCIDENTAL S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8690 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (45)
Sunt 45 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (17)
Alte firme din Prahova
Actualizat ANAF: 2026-10-16 · ONRC: 2026-10-25