Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

SOFTWARE TO GO S.R.L.

CUI 39742218 · J17/1122/2018

cu contul HoReCaOS, sau pe email

SOFTWARE TO GO S.R.L. are CUI 39742218, nr. de înregistrare J17/1122/2018, înmatriculată pe 10.08.2018. Sediul social e în Municipiul Galaţi, jud. Galaţi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6201. În 2025: cifră de afaceri 297.956 lei, profit net 231.888 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

8/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-1 Cifra de afaceri a scăzut 35% față de anul anterior
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 298 mii lei · mediana 158 mii lei 188% din mediană
Profit net 232 mii lei · mediana 40 mii lei 585% din mediană
Salariați 1 · mediana 1 100% din mediană
Marjă netă 77.8% · mediana 36.4% 214% din mediană
Cifră pe salariat 298 mii lei · mediana 221 mii lei 135% din mediană

Comparat cu 33.354 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 298 mii lei
2018: 0 lei 182019: 0 lei 192020: 0 lei 202023: 416 mii lei 232024: 460 mii lei 242025: 298 mii lei 25
Profit net 232 mii lei
2018: 0 lei 182019: 0 lei 192020: 0 lei 202023: 383 mii lei 232024: 406 mii lei 242025: 232 mii lei 25
Salariați 1
2018: 0 182019: 0 192020: 0 202023: 1 232024: 1 242025: 1 25
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
Indicator202520242023202020192018
Cifra de afaceri netă297.956460.300416.100000
Venituri totale297.956460.300416.100000
Cheltuieli totale57.57742.94230.630000
Profit / pierdere brută240.379417.358385.470000
Profit / pierdere netă231.888405.620383.120000
Active imobilizate4.8555.003155155155155
Active circulante319.298911.652486.139245245245
Stocuri230.166226.1070000
Creanțe3.98862.183181.183000
Casa și conturi la bănci85.144623.362304.956245245245
Datorii69.56527.8043.063200200200
Capitaluri proprii254.588888.851483.231200200200
Capital subscris vărsat200200200—200200
Număr mediu de salariați111000

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 10.08.2018
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
CAEN principal6201
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCSOFTWARE TO GO S.R.L.
Nr. reg. com.J17/1122/2018
EUIDROONRC.J17/1122/2018
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2018-08-10
Sediu socialStr. Teleajen, 1, DEPOZIT, Mun. Galaţi, GALAŢI
Domiciliu fiscalJUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. TELEAJEN, NR.1, DEPOZIT, BL.A5, SC.1, ET.PARTER, AP.2
Telefon0753822617
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
BRIGMAN SRL aceeași clădire
CRISDENT STEF SRL inactiv aceeași clădire
DAMPINK RUN S.R.L. inactiv aceeași clădire
FORTEHNO SRL aceeași clădire
GOGUT SRL inactiv aceeași clădire
INNOVA PIXEL S.R.L. aceeași clădire
IULY TRANSEXPRES ROUTE SRL inactiv aceeași clădire
POLENIST PROD BRP S.R.L. inactiv aceeași clădire
WONDERFUL ZEYNEP EDITOR S.R.L. inactiv aceeași clădire
ANTA SRL 79 m
BIG BLUE BIRD SRL inactiv 79 m
MANVIO EVENTS SRL 79 m

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (3)

10892024 – 2025
62012023
10892018 – 2020

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (15)

Sunt 15 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.

9130195 FORTEHNO SRL
30487383 BURLACU ALEXANDRA MELANIA PFA
31657354 IULY TRANSEXPRES ROUTE SRL inactiv
33658992 BLEOJU SEBASTIAN-DANIEL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ
35636583 OLARU BOGDAN-SORIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
37390468 CLAABO MRC SRL
38151680 GLOBAL SERVICE NAVAL SRL
39742161 POLENIST PROD BRP S.R.L. inactiv
41217024 INNOVA PIXEL S.R.L.
41779715 MAROLA CORNELIA-ELENA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
44123226 DAMPINK RUN S.R.L. inactiv
44138600 AXENTE OVIDICA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CAEN autorizat (9)

582158296201620262036209631163126399

Alte firme din Galaţi

4931524 T.F.T. ELECTRONICS SRL
6531176 ALGORITHM + SRL
10370000 NETAXON SRL
14434360 EVODATA PROFESSIONAL SRL
14616613 SOFTCAD SOLUTIONS SRL
14938589 PROGEXPERT SRL
15153096 SYSCORE SRL
16209810 MICOSTYLE SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25