NADACELA SRL
CUI 3975042 · J1993000468374
NADACELA SRL are CUI 3975042, nr. de înregistrare J1993000468374, înmatriculată pe 04.05.1993. Sediul social e în Municipiul Vaslui, jud. Vaslui. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4772. În 2025: cifră de afaceri 207.453 lei, pierdere netă 10.105 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 207 mii lei · mediana 199 mii lei | 104% din mediană |
| Profit net | -10 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -4.9% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 207 mii lei · mediana 224 mii lei | 93% din mediană |
Comparat cu 270.641 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 207.453 | 200.494 | 150.589 | 119.149 | 81.045 | 66.214 | 137.860 | 149.520 | 164.148 | 114.333 | 114.115 | 145.562 | 115.858 | 127.174 | 88.369 |
| Venituri totale | 207.453 | 200.494 | 150.589 | 119.149 | 81.045 | 72.867 | 137.860 | 149.520 | 164.148 | 114.333 | 114.115 | 145.562 | 115.858 | 127.336 | 88.371 |
| Cheltuieli totale | 215.484 | 204.716 | 162.714 | 132.299 | 99.518 | 85.497 | 142.504 | 146.499 | 154.586 | 113.253 | 114.980 | 143.863 | 122.701 | 130.391 | 93.410 |
| Profit / pierdere brută | -8.031 | -4.222 | -12.125 | -13.150 | -18.473 | -12.630 | -4.644 | 3.021 | 9.562 | 1.080 | -865 | 1.699 | -6.843 | -3.055 | -5.039 |
| Profit / pierdere netă | -10.105 | -6.227 | -13.631 | -14.317 | -19.267 | -13.247 | -6.023 | 1.526 | 7.921 | -1.206 | -4.288 | -2.667 | -9.775 | -3.055 | -5.039 |
| Active imobilizate | 40.262 | 42.254 | 46.254 | 50.254 | 63.412 | 67.412 | 71.412 | 75.412 | 79.412 | 83.412 | 81.587 | 85.587 | 89.641 | 91.074 | 92.238 |
| Active circulante | 83.349 | 83.573 | 66.909 | 76.906 | 70.782 | 91.160 | 105.979 | 112.611 | 133.519 | 93.302 | 94.570 | 86.502 | 79.548 | 91.151 | 65.501 |
| Stocuri | 79.950 | 77.049 | 64.452 | 71.727 | 63.856 | 86.428 | 95.906 | 108.552 | 124.137 | 87.986 | 86.023 | 81.854 | 79.128 | 85.729 | 63.950 |
| Creanțe | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 1.407 | 1.700 | — | 97 | 97 |
| Casa și conturi la bănci | 3.399 | 6.524 | 2.457 | 5.179 | 6.926 | 4.732 | 10.073 | 4.059 | 9.382 | 5.316 | 7.140 | 2.948 | 420 | 5.325 | 1.454 |
| Datorii | 142.087 | 134.198 | 115.307 | 115.673 | 108.390 | 113.501 | 119.073 | 123.684 | 150.117 | 121.820 | 125.883 | 117.527 | 111.959 | 113.787 | 86.241 |
| Capitaluri proprii | -18.476 | -8.371 | -2.144 | 11.487 | 25.804 | 45.071 | 58.318 | 64.339 | 62.814 | 54.894 | 50.274 | 54.562 | 57.230 | 68.438 | 71.498 |
| Capital subscris vărsat | 5.281 | 5.281 | 5.281 | 5.281 | 5.281 | 5.281 | 5.281 | 5.281 | 5.281 | 5.281 | 5.281 | 5.281 | 5.281 | 5.281 | 5.281 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 20.05.1993 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vaslui |
| CAEN principal | 4772 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | NADACELA SRL |
| Nr. reg. com. | J1993000468374 |
| EUID | ROONRC.J1993000468374 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1993-05-04 |
| Sediu social | Str. Hagi Chiriac, 56, Mun. Vaslui, VASLUI |
| Domiciliu fiscal | JUD. VASLUI, MUN. VASLUI, STR. HAGI CHIRIAC, NR.56 |
| Telefon | 0742967450 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CONSBIT-APICOLA SRL | aceeași clădire |
| ELCIPET AUTO SRL BRASOV SUCURSALA VASLUI | aceeași clădire |
| GC MED IT S.R.L. | aceeași clădire |
| NATALIV S.R.L. | aceeași clădire |
| OPTIMED SRL | aceeași clădire |
| PROLIFIC PRIM SRL | aceeași clădire |
| SPECIALISTUL SRL | aceeași clădire |
| SUSTUDIO SRL | aceeași clădire |
| TIPARTOS SRL | aceeași clădire |
| ANABRAVO S.R.L. inactiv | 81 m |
| ANCUTA BUCUR PHOTOGRAPHY S.R.L. | 81 m |
| ANTONIARAISA S.R.L. inactiv | 81 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 4772 | 2016 – 2025 |
| 4722 | 2015 |
| 4772 | 2011 – 2014 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (5)
| 825598 | ADEVARUL SRL |
| 2431565 | OPTIMED S.R.L. |
| 7750956 | NADA FLORILOR SRL |
| 22913259 | ASION AGENT DE ASIGURARE SRL |
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Vaslui
| 827025 | GIROVEX SRL |
| 29097298 | NELY GEO BUZAMAT SRL |
| 32673951 | PANTOCAVA SRL |
| 36377304 | HAPPY SHOES S.R.L. |
| 36381275 | GHERMISOR SHOES SRL |
| 41749420 | TOFRIAS S.R.L. |
| 48624351 | HASKEL GROUP S.R.L. |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08