DENIS AND DISTRIBUTION S.R.L.
CUI 39760389 · J51/482/2018
DENIS AND DISTRIBUTION S.R.L. are CUI 39760389, nr. de înregistrare J51/482/2018, înmatriculată pe 20.08.2018. Sediul social e în Sat Modelu, Comuna Modelu, jud. Călăraşi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4799. În 2025: cifră de afaceri 109.153 lei, pierdere netă 25.760 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 109 mii lei · mediana 199 mii lei | 55% din mediană |
| Profit net | -26 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -23.6% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 109 mii lei · mediana 224 mii lei | 49% din mediană |
Comparat cu 270.699 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 109.153 | 148.410 | 226.389 | 245.419 | 259.088 | 299.770 | 175.478 | 30.812 |
| Venituri totale | 115.318 | 148.410 | 226.389 | 245.419 | 259.088 | 299.770 | 175.478 | 30.812 |
| Cheltuieli totale | 139.374 | 176.617 | 254.082 | 255.009 | 227.640 | 236.314 | 149.906 | 34.529 |
| Profit / pierdere brută | -24.056 | -28.207 | -27.693 | -9.590 | 31.448 | 63.456 | 25.572 | -3.717 |
| Profit / pierdere netă | -25.760 | -29.693 | -29.961 | -12.044 | 30.714 | 54.462 | 22.330 | -4.025 |
| Active circulante | 5.538 | 7.303 | 18.692 | 65.522 | 109.627 | 76.707 | 34.155 | 10.975 |
| Stocuri | 5.447 | 7.111 | 9.308 | 11.527 | 30.465 | 46.081 | 33.828 | 10.533 |
| Creanțe | — | — | 269 | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 91 | 192 | 9.115 | 53.995 | 79.162 | 30.626 | 327 | 442 |
| Datorii | 49.266 | 25.270 | 6.966 | 3.835 | 5.897 | 3.691 | 15.600 | 14.750 |
| Capitaluri proprii | -43.728 | -17.967 | 11.726 | 61.687 | 103.730 | 73.016 | 18.555 | -3.775 |
| Capital subscris vărsat | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 20.08.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Călăraşi |
| CAEN principal | 4799 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DENIS AND DISTRIBUTION S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J51/482/2018 |
| EUID | ROONRC.J51/482/2018 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-08-20 |
| Sediu social | Str. Zefirului, 37, Sat Modelu Com. Modelu, CĂLĂRAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. CĂLĂRAŞI, SAT MODELU COM. MODELU, STR. ZEFIRULUI, NR.37 |
| Telefon | 0727247235 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AAT AQUA DRIVE S.R.L. | aceeași clădire |
| FARMACIA ORHIDEEA S.R.L. | aceeași clădire |
| MODEL ELECTROPROF SRL | aceeași clădire |
| ROTAX SRL | aceeași clădire |
| TIBI LUNA PET S.R.L. | aceeași clădire |
| SEBY & LARY MAGIC S.R.L. | 162 m |
| 3 PRIETENI SRL inactiv | 220 m |
| AGRAMIV SRL | 220 m |
| AGRI BUCUR ŞI COMŞA COOPERATIVĂ AGRICOLĂ inactiv | 220 m |
| ALEX UTIL DIVERS SRL | 220 m |
| AMERTRANS SRL inactiv | 220 m |
| ARTA MANUALA MODELU SRL inactiv | 220 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4799 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Călăraşi
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25